fbpx

Veidojam jaunu zobārstniecības pieredzi

Būt vienai no vadošajām zobārstniecības klīnikām un ģimenes uzņēmumam vienlaikus – ir ne tikai sasniegums, bet arī mūsu izaugsmes pamats. Mēs sakām – ģimene ir labākais veids, kā organizēt jebkuru lietu. Sākot ar uzņēmumu, beidzot ar valsti. Tā ir spēja vienam otrā redzēt vispirms cilvēku. Tās ir rūpes un gatavība atbalstīt. Taču tā ir arī drosme vienam otru izaicināt. Ja vajag, godīgi pateikt – tu vari labāk.

Ģimene ir labāko lietu pārmantošana un nešana tālāk – gan darba ētikas un pieredzes, gan godavārda. Tieši tādēļ, lai cik augstu mēs kāptu profesionāli un tehnoloģski, mēs vienmēr paliksim cilvēka mērogā, ar mūsu apmeklētējiem vienā acu līmenī. Sasniedzami un cilvēcīgai sarunai pieejami.

Apines klīnikas komanda

Klīnikā strādā pieredzes bagāti, sertificēti ārsti un higiēnisti, kuri piedāvā gan augstas kvalitātes pamata zobu ārstēšanu, gan sarežģītas ķirurģiskas manipulācijas,  gan arī mutes dobuma estētikas procedūras.

Apines klīnikas telpas

Mūsu vērtības

Apines zobārstniecības klīnikas galvenais mērķis ir padarīt zobu ārstēšanu par patīkamu procesu, kurā ikvienam klientam tiek garantēts skaists un efektīvs rezultāts, kas sasniegts drošā un komfortablā vidē.

Tehnoloģijas

Apines zobārstniecības klīnikā pacientu ārstēšanā un aprūpē tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes, pasaules vadošo ražotāju zobārstniecības materiāli. Klīnikā tiek izmantotas jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtas un plombējamie materiāli, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un estētiski pievilcīgu, dabisku izskatu.

3D rentgens

3D rentgena iekārta «Carestream CS 8100 3D»

Apines zobārstniecības klīnikas 3D rentgena iekārta  «Carestream CS 8100 3D» ir augstākā tehnoloģija, kas veic visu dimensiju attēla uzņēmumu, kuru viegli un saprotamā veidā var nolasīt speciālists un ērtā veidā paskaidrot pacientam. Ar 3D rentgena palīdzību iespējams noteikt kaula apjomu pie implantu ievietošanas, diagnosticēt dažādas saslimšanas kaulaudos, kā arī tas ir neaizstājams palīgs zobu kanālu ārstēšanas procesā.

intraorālais skeneris

3 Shape Trios intraorālais skeneris

Ar intraorālo skeneri ir iespējams iegūt precīzu pacienta zobu loku 3 dimensionālu attēlu, kuru tālāk izmantot diagnostikā un ārstēšanas gaitas plānošanā. Lieto kā digitālu nospiedumu zobu protezēšanā, tas kalpo kā ātrāka un ērtāka alternatīva tradicionālajam zobu nospiedumam.

Zoom zobu balināšana

Zoom! zobu balināšanas sistēma

Zoom! balināšana ir jaunākās paaudzes saudzīga un efektīva profesionālā zobu balināšanas sistēma, kurā tiek pielietota uzlabota UV gaismas lampa, kas aktivizē balinošo gēlu. Balināšanas laikā zobi netiek pakļauti karstuma ietekmei, kas varētu bojāt zoba struktūru, jo UV staru lampa neuzsilda zobu balināšanas laikā. “Philips Zoom!” balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju, kas ir zoba emaljas mikroelements. Kalcija joni palīdz stiprināt zobu, mazina zobu jutību, veido aizsargkārtu, kas ne tikai aizpilda virsmas mikrodefektus, bet padara zobu virsmu gludāku un spīdīgāku.

endodontijas mikroskops

Dentālais mikroskops

Mūsdienu zobārstniecībā nereti jātiek galā ar jau senākas zobārstniecības sekām. Nepilnīgi pildīti kanāli, zem saknes iekaisumi, instrumentu lūzumi – tās ir tikai dažas sekas, kuras nepieciešams no jauna ārstēt. Un kvalitatīva pārārstēšana mūsdienās nav iedomājama bez mikroskopa kontroles. Dentālais mikroskops sniedz palielinājumu, līdz ar to kvalitatīvi iespējams atrast sakņu kanālu atveres, tīrīt primāri vai pārārstēt sekundāri sakņu kanālus.

smieklu gāze

Sedācija ar smieklu gāzi

Īpaši satrauktiem pacientiem ārstēšanas procesā tiek izmantota jaunās paaudzes atsāpināšanas metode – sedācija ar smieklu gāzi. Pasaules pieredze vairāku desmitu gadu garumā liecina, ka smieklu gāze ir efektīva nomierināšanas un atsāpināšanas metode, kas piemērota kā bērniem, tā pieaugušajiem.

wand anestēzija

Milestone The Wand STA anestēzijas ierīce

Zobu anestēzija jau sen pazīstama, taču mūsdienās tai nav jābūt nepatīkamai. Milestone The Wand STA ierīce paredzēta tieši tiem, kuri baidās no klasiskās adatas. Nesāpīgs dūriens, pildspalvas izskats un kompjuterizēta anestētiķa padeve ir komplekts, kas izbrīna ikvienu, kas pazīst tikai klasisko anestēzijas dūrienu. Lēna piliena padeve ļauj ievadīt anestēzijas šķīdumu tik kontrolēti, ka tas iet pa priekšu adatas dūrienam, līdz ar to procedūra kļūst praktiski nesāpīga. Jaukais izskats palīdz darbā ar bērniem, lai neradītu negatīvu iespaidu par špricēm zobārstniecībā.

Klīnikas sterilizācijas plāns nodrošina maksimālu pacientu drošību. Instrumenti tiek sterilizēti atbilstoši Eiropas standartiem, apstrādājot specializētos šķīdumos un sterilizējot gaisa spiediena ietekmē autoklāvā MELAG Vacuklav 24B+.

“SIA Dr.Apines zobārstniecības klīnika” ir noslēdzis 2023.gada 26.jūlijā līgumu Nr.SKV-TL-2023/68 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanas pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Piesakies vizītei tiešsaistē
Izvēlieties pakalpojumu, speciālistu un veiciet pierakstu tiešsaistē uz jums ērto pieejamo datumu un laiku
Māra Valdmane - zobārsts, protēzists_1