fbpx
Zobārsts bērniem

Bērnu zobārstniecība

Zobārsts bērniem

Bērnu zobārsts

Lielai daļai no mums bailes no zobārsta radušās jau bērnībā, tādēļ mūsu bērnu zobārstniecība rūpēsies par to, lai neradītu bailes mūsu mazajiem pacientiem.

Lai bērns no zobārsta nebaidītos

Bērniem mēs pievēršam īpašu uzmanību, kā arī veidojam atmosfēru, lai viņi pie mums justos droši. Gaidot vizīti pie bērnu zobārsta, mazie pacienti var paspēlēties speciāli ierīkotajā bērnu stūrītī, kur var zīmēt, spēlēties ar mantām un pat iejusties zobārsta lomā ar paklausīgu pacientu – rotaļu lāci.

Uzmanības novēršanai bērnu zobārsta procedūras laikā bērniem ir iespēja skatīties multfilmas.

bērnu zobārstniecība

Draudzīga bērnu zobārstniecība

Mūsu bērnu zobārstniecība nodrošina zobiņu aprūpi, sākot no pirmās vizītes, higiēnas, līdz pat zobu plombēšanai un piena zobu raušanai. Mazie pacienti var izvēlēties, kādas krāsas plombas viņi vēlas. Lai veicinātu bērna patiku pret zobārstiem, vienmēr bērnu zobārsts uzdāvinās, kādu mazu dāvaniņu.

Bērnu zobārsta ieteikumi, kurus ir vērts atcerēties!

  • Nekad bērnu nebaidiet ar zobārstu, jo bailes saglabāsies visu mūžu!
  • Atcerieties, ka par bērnu zobu veselību atbildīgi ir vecāki, nevis pats bērns. Vecākiem zobi jāpārtīra līdz 8 gadu vecumam.
  • Nedrīkst uzskatīt, ka piena zobi nav svarīgi. Par piena zobiem ir jārūpējas tikpat ļoti kā par īstajiem zobiem, jo piena zobi veido sakodienu, palīdz augt žokļa kauliem, veido runu, estētiku.
  • Bērnam tāpat kā pieaugušajam jāapmeklē zobu higiēnists divreiz gadā.
  • Lai zobi būtu veseli un nebūtu jālabo, bērnam jāiemāca pareiza uztura pamati – nenašķēties starp ēdienreizēm, lietot uzturā vairāk augļu un dārzeņu, nevis saldumus, nedzert saldinātus dzērienus.

 

Piesakies vizītei tiešsaistē

Izvēlieties pakalpojumu, speciālistu un veiciet pierakstu tiešsaistē uz jums ērto pieejamo datumu un laiku