fbpx
Zobu rentgens_1

Zobu pārbaude un diagnostika

Zobu rentgens_1

Zobu pārbaude

Regulāra zobu pārbaude, profesionāla mutes dobuma higiēna, kā arī mutes dobuma higiēnas normu ievērošana mājas apstākļos ir vesela un skaista smaida noslēpums. Profilaktisku zobu pārbaudi nepieciešams veikt ikkatram vismaz reizi gadā. Regulāri apmeklējot zobārstu, ir iespējams laicīgi konstatēt radušos bojājumus, tādējādi izvairoties no sarežģītām, laikietilpīgām un dārgām manipulācijām.

Procedūras apraksts

  • Pacients aizpilda apmeklējuma kartiņu par savu veselības stāvokli.
  • Pacients informē zobārstu par savām sūdzībām un vēlmēm.
  • Speciālists konstatē mutes dobuma veselības stāvokli, apskatot kā zobus, tā smaganas.
  • Ja nepieciešams, tiek veikta rentgenoloģiska izmeklēšana.
  • Ja konstatētas kādas problēmas, pacients tiek informēts un tiek sastādīts tālākais ārstēšanas plāns.

 

zobu implantologa konsultācija

Implantologa konsultācijas

Zobu implantoloģija mūsdienās jau kļuvusi par ierastu mutes dobuma ārstēšanas veidu. Taču joprojām veiksmīgas implantoloģijas pamatnoteikums ir veikmīga ārstēšanas plānošana.

Zobu implantoloģija ietver ilgstošu ārstēšanas gaitu, kuras laikā jāplāno implanta ievietošana, pagaidu restaurāciju izgatavošana, kā arī pastāvīgo restaurāciju izgatvošana.

Zobu implantoloģijas konsultācijas laikā tiek uzklausītas pacientu vēlmes, veikti nepieciešamie diagnostikas pasākumi, kā arī piedāvāti piemērotākie ārstēšanas plāni.

Zobu implantoloģija pasaulē pazīstama jau vairākus desmitus gadus, taču joprojām klīst mīti par zobu implantātu ievietošanas drošumu un dzīvildzi. Šajā konsultācijā mūsu klīnikas dakteri kliedēs jūsu šaubas – zobu implantāti ir lielisks veids kā aizvietot trūkstošos zobus, neskarot blakus esošos zobus. Implantu ievietošanas process norit bez sāpēm un neticami ātri. Lai procedūra noritētu īpaši relaksēti, iesakām ķirurģijas procedūras laikā lietot smieklu gāzi.

Piesakies uz konsultāciju tūlīt – mūsu zobu protēzisti jums sastādīs piemērotāko ārstēšanas plānu. Un kopā ar mūsu klīnikas ķirurgiem izplānos vispiemērotāko ķirurģisko procedūru.

zobu protēzista konsultācija

Protēzista konsultācija

Veiksmīgas zobu protezēšanas rezultāta galvenais priekšnoteikums ir ārstēšanas plānošana. Tā kā zobu protezēšana ir laikietilpīgs un darbietilpīgs process, nepieciešams smalki izplānot katru soli. Katrs protezēšanā iesaistītais zobs ir jāsagatvo, lai maksimāli ilgi kalpotu zobu mākslīgā restaurācija.

Protēzista konsultācijas laikā tiek uzklausītas pacienta vēlmes, noteikta katra saistītā zoba diagnoze, tiek veikti nepieciešamie zobu rentgeni un sastādīti iespējamie ārstēšanas plāni. Pacientam tiek sastādīts optimālais ārstēšanas plāns, kas vislabāk pielāgots pacienta esošo zobu stāvoklim, kā arī pilda pacienta vēlmes un iespējas. Protams, tiek piedāvāti arī alternatīvi ārstēšanas plāni. Kopā ar pacientu tie tiek izrunāti un izanalizēti, lai pacients būtu informēts par katru soli ārstēšanas procesā.

Zobu protezēšanas konsultācija nepieciešama kā nelielai ārstēšanai, piemēram, vienam zobu kronītim, tā lielai un ietilpīgai zobu protezēšanas un implantoloģijas darbu virknei.

Ja arī tev nepieciešama zobu protezēšana, pieraksties tūlīt pie mūsu zobārstiem protēzistiem Dr. Māras Valdmanes, Dr. Ingas Arnavas, Dr.Agneses Breidakas un Dr.Jurģa Siliņa.  Zobu protēzists veiks nepieciešamo diagnostiku, ārstēšanas plāna sastādīšanu, kā arī ar prieku atbildēs uz visiem jūsu interesējošiem jautājumiem.

Piesakies vizītei tiešsaistē
Izvēlieties pakalpojumu, speciālistu un veiciet pierakstu tiešsaistē uz jums ērto pieejamo datumu un laiku
Apines klīnikas zobārste satiek klientu