fbpx

Komanda

Apines klīnikas komanda

Uztici savu mutes dobuma veselību Apines klīnikas profesionāļiem

Klīnikā strādā pieredzes bagāti, sertificēti zobārsti un higiēnisti, kuri piedāvā gan augstas kvalitātes pamata zobu ārstēšanu, gan sarežģītas ķirurģiskas manipulācijas, gan arī mutes dobuma estētikas procedūras.

Mūsu zobārsti dara to, ko mīl, un mīl to, ko dara

Close modal
Māra Valdmane - zobārsts, sertificēts zobu protēzists
Māra Valdmane
Zobārsts, sertificēts zobu protēzists

Māra Valdmane ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti, kam sekoja rezidentūra Zobu protezēšanas fakultātē. Māra regulāri mācās un apmeklē profesionālos kursus, lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm. Profesionālos kursos pabijusi kā Eiropā, tā aiz tās robežām. Aizrautīgi apmeklē arī praktiskos seminārus un konferences.

Zobu protezēšanā Māru aizrauj divas jomas – estētikas uzlabošana ar zobu venīriem un zobu implanti.

Dr.Valdmanei ir svarīgi, lai pacients ir informēts un saprot ārstēšanas gaitu. Visu rūpīgi izstāstot un analizējot iespējamos ārstēšanas plānus, iespējams piepildīt ikviena pacienta vēlmes.

Vislielāko gandarījumu sniedz sadarbība ar kolēģiem, jo tieši strādāšana komandā ir klīnikas veiksmes atslēga.

Savu lielāko darba laiku Māra pavada klīnikā, strādājot ar pacientiem, tomēr ar tādu pašu iedvesmu Māra cenšas informēt sabiedrību par zobu veselības nozīmi sociālos tīklos, lai piepildītu mērķi par veseliem Latvijas bērnu zobiem.

Ar lielu prieku Māra izbauda gan ceļojumus uz siltajām zemēm, gan arī slēpošanas piedzīvojumus. Ikdienā balansējot starp prieku sportot un baudot gardas maltītes.

Close modal
Ineta Zommere - zobu endodontists, zobārsts
Ineta Zommere
Zobārsts, endodontists

Ineta Zommere ir sertificēta zobārste kopš 2010. gada, studējusi RSU Stomatoloģijas fakultātē.

Inetas stiprā puse ir endodontija jeb zobu kanālu ārstēšana, ko viņa veic ar īpašu rūpību mikroskopa kontrolē. Viņai ir ļoti svarīgi, lai katrs pacients izprot ārstēšanas procesu un jūtas droši, tādēļ viņa izklāstot katru procedūras aspektu rada drošības sajūtu pat bailīgākajiem pacientiem. Taču, kad nepieciešams, daktere veic kanālu ārstēšanu arī pilnā narkozē un sedācijā.

Ineta savu kvalifikāciju ceļ regulāri apmeklējot zobārstniecības kursus un seminārus.

Par savu profesiju Ineta saka, ka viņa strādā profesijā, kas rada viņai piepildījumu, gandarījumu un lielu, lielu prieku par paveikto.

Brīvajā laikā Ineta interesējas par astroloģiju un rokdarbiem. Labprāt iet garās pastaigās ar ģimeni.

Close modal
Rūta Egļukalne-Sūna - zobārsts, zobu protēzists
Rūta Egļukalne-Sūna
Zobārsts

Rūta Egļukalne-Sūna ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums.

Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska ārstēšana un zobu protezēšana.

Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar bailīgākiem pacientiem. Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu un lieliski izskatītos. Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un gaišu smaidu!

Brīvos brīžus Rūta labprāt pavada kopā ar ģimeni tepat Latvijas dabā, kā arī baudot sauli siltākos grādos.

Close modal
Inga Arnava - zobu protēzists, zobārsts
Inga Arnava
Protēzists, implantologs

Inga Arnava ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti un zobārstniecības sfērā darbojas jau desmito gadu. Ingas stiprā puse ir spēja savam pacientam nodrošināt ārstēšanu no A līdz Z. Sākot ar vismazāko plombīti, beidzot ar implanta ievietošanu, protezēšanu un smaida ortodontisku korekciju ar zobu taisnošanas kapēm.

Viņas mīļākā zobārstniecības daļa ir ķirurģija, tāpat arī zobu protezēšana, gan uz implantiem, gan smaidu estētiskā uzlabošanā. To visu daktere veic gan ikdienas vizītē, gan intravenozā sedācijā bailīgākiem pacientiem vai pie apjomīgākās ķirurģiskās manipulācijām.

Ar savu darba pieredzi un neviltotu sirsnību Inga ir iemīļota kā kolēģe kolektīvā, tā ikvienam pacientam.

Inga Arnava regulāri attīsta savas profesionālās zināšanas un spējas konferencēs un kursos Vācijā, Portugālē, Šveicē un citās valstīs visā pasaulē.

Inga vislabprātāk laiku ārpus darba pavada kopā ar ģimeni un dārza darbos.

Close modal
Sandra Trautmane - zobārsts
Sandra Trautmane
Zobārsts

Sandra Trautmane dzimusi Venecuēlā, kur 1999.gadā absolvējusi Zobārstniecības fakultāti. Sandra jau no studiju gadiem pratusi izdarīt visu ar dubultu atdevi, tāpēc neilgi pēc studiju beigšanas jau sākusi apmācīt jaunos studentus tieši protezēšanas jomā.

Sandra Latvijā praktizē jau kopš 2005.gada, tāpēc Latviju viņa sauc par savām mājām.

Viņas stiprās puses ir zobu terapeitiskās ārstēšana, zobu protezēšana, kā arī jaukais sirds siltums ļauj lieliski saprasties arī ar bērniem.

Sandra saka, ka pasaulē zobi neatšķiras, un savu labāko ārstēšanu var sniegt jebkurā pasaules malā. Viņa mīl savu darbu, un to var sajust ikviens pacients, sastopoties ar Sandras sirsnību un labestību.

Close modal
Marina Titova - zobārsts, bērnu zobārsts
Marina Titova
Zobārsts, bērnu zobārsts

Marina Titova savus pirmos soļus zobārstniecībā spērusi jau pirms 10 gadiem, kad absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti. Marinai piemīt ārkārtīgi jauka sirsnība, ne velti lielu darba daļu viņa velta tieši bērnu zobārstniecībā. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus.

Marina savu darbu veic ar augstāko precizitāti un atbildību, ir pacietīga un smaidīga, īpaši rūpējoties par gados jaunākajiem pacientiem.

Marina ir sastopama kā ikdienas darbā ar pacientiem, tā ārstējot pacientus pilnajā narkozē, sedācijā un terapijā ar smieklu gāzi.

Brīvo laiku Marina mīl pavadīt kopā ar savu ģimeni un sunīti.

Close modal
Ilze Prikule - zobārsts, zobu ķirurgs
Ilze Prikule
Ķirurgs, implantolgs

Dr.Ilze Prikule ieguvusi ārsta diplomu Rīgas Stradiņa Universitātē medicīnas fakultātē, kā arī zobārstniecībā, jo plāno savu karjeru saistīt ar mutes dobuma ķirurģiju.

Palīdzēt cilvēkiem ir viņas misija jau kopš bērnības. To pierāda arī viņas darbs neatliekamajā palīdzībā kā dienas, tā nakts maiņās.

Ilzes prasmju lokā ir ne tikai zobu terapeitiska ārstēšana, bet arī sarežģītākas ķirurģiskas manipulācijas un ekstrakcijas.

Ar savu smaidu un neatvairāmo harizmu, Ilze spēj saprasties kā ar pieaugušiem pacientiem, tā bērniem.

Ilze mūsu klīnikā ir jau vairākus gadus, viņa ir kļuvusi par īstu cīņas biedru un neatņemamu kolēģi klīnikas kolektīvā.

Brīvajā laikā Ilze ķer pēc svaiga gaisa dabā, īpaši iemīļota Ilzei ir viņas dzimtā Latgales puse, kur dodas biežās brīvdienās ar savu ģimeni.

Close modal
Žanete Petruņina - bērnu zobārsts
Žanete Petruņina
Zobārsts, strādā ar bērniem

Žanete Petruņina ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti. Klīnikā ieņēmusi neaizstājamu vietu kā viens no izpalīdzīgākajiem un draudzīgākajiem kolēģiem.

Žanete ikdienā strādā lielākoties ar bērniem bērniem, jo viņa neticami labi spēj pierunāt sadarboties ar vismazākajiem pacientiņiem. Bērnu zobiņu labošanu pavada Žanetes nomierinošās pasakas un iedrošinoši vārdi. Viņas atvērtais smaids un siltā personība ir iemesls, kādēļ bērni pie viņas nāk ar prieku un no kabineta iet laukā smaidīdami.

Bailīgākajiem pacientiem kā bērniem, tā pieaugušajiem Žanete ārstē zobus arī pilnajā narkozē, sedācijā, kā arī ar smieklu gāzi, nekad nenosodot bailes.

Ārpus darba Žanetei patīk ceļot un nodarboties ar jāšanas sportu.

Close modal
Auguste Alekse - zobārsts
Auguste Alekse
Zobārsts

Auguste Alekse ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultati. Zobārstniecības nozari Auguste izvēlējās, jo palīdzēšana citiem ir viņai svarīga jau kopš agras bērnības. Auguste vienmēr ir dzīvespriecīga un smaidīga, tāpēc pašai likās pašsaprotami, ka smaida veselība kļūs arī par viņas dzīves ikdienu.

Vislabprātāk Auguste strādā ar pieaugušajiem pacientiem, terapeitiski ārstē zobu bojājumus un veic kanālu ārstēšanu, taču nereti palīdz arī mazajiem pacientiem tikt pie vesela smaida! Viņas gaišā personība atbruņo pat visbailīgākā mazā un lielā pacienta sirdi.

Auguste par savu vaļasprieku sauc ceļošanu.

Close modal
Zanda Buldure - zobārsts, endodontists
Zanda Buldure
Zobārsts, specializējas endodontijā

Zanda Buldure ir absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes stomatoloģijas fakultāti.

Meistarība ar kompozītu un pacietība pie kanālu ārstēšanas ir viņas stiprās puses. Tādēļ daktere klīnikā ir iemīļota speciāliste, un viņas plombēšanas prasmes apbrīno kā kolēģi, tā pacienti.

Ka viens no mīļākajiem darbiņiem ir estētiskā plombēšana.

Regulāri kursi un apmācības ir Zandas ikdiena, jo viņa ir pārliecināta, ka progress un attīstība ir zobārstniecības pamatā.

Zandas vaļasprieks ir pārgājieni un ēst gatavošana.

Close modal
Jeļena Serdceva - zobārsts
Jeļena Serdceva
Zobārsts

Jeļena Serdceva ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultati.

Ikdienā specializējas zobu terapeitiskajā ārstēšanā. Jeļena ir ļoti iejūtīga un sirsnīga, tādēļ ļoti labi saprotas ar bērniem. Jeļena ir ārste, kas izstāsta ārstēšanas gaitu, lai pacients būtu informēts par katru posmu.

Jeļena brīvo laiku pavada ar savu ģimeni pie dabas.

Close modal
Karīna Daškeviča - zobārsts
Karīna Daškeviča
Zobārsts

Karīna Daškeviča ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti un savā profesijā strādā jau vairāk kā piecus gadus.

Darbā ar pacientiem Karīna ir ļoti rūpīga un profesionāla, to sajūt ikviens pacients viņas kabinetā. Katru pacientu ļoti rūpīgi izmeklējot, izrunājot procedūru un ārstējot, viņa liek justies teju kā SPA procedūrā.

Ikdienā vislabprātāk strādā ar zobu terapiju un kanālu ārstēšanu.

Laiku ārpus darba velta savai ģimenei, kā arī mīl aizceļot uz siltajām zemēm.

Close modal
Anete Salmiņa - zobārsts
Anete Salmiņa
Zobārsts

Anete Salmiņa ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultati.

Ikdienā specializējas zobu terapeitiskajā ārstēšanā, taču par savu sirdslietu noteikti sauc endodontiju jeb kanālu ārstēšanu. Anetes rūpes un siltais smaids atbruņo pat mazākos un bailīgākos pacientus, jo tik tiešām katru pacientu viņa rūpīgi izmeklē, izrunā ārstēšanas plānu un ar īpašu pacietību veic ārstēšanu.

Brīvajā laikā Anetes aizraušanās ir tautas dejas.

Close modal
Silva Ķude - zobārsts
Silva Ķude
Zobārsts

Silva ir pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Stomatoloģijas fakultāti. Silva galvenokārt nodarbojas ar zobu terapiju pieaugušajiem, kā arī nodrošina zobu taisnošanu ar ortodontiskajām kapēm. Vēl viena Silvas stiprā puse ir estētiskā plombēšana, kad bez lielas iejaukšanās iespējams uzlabot kā smaida estētiku, tā atjaunot zoba anatomisko formu.

Silva turpina aizrautīgi papildināt savas zināšanas un iemaņas gan Latvijā, gan Eiropā dažādās konferencēs un kursos.

Silvas aizraušanās ir kopēja laika pavadīšana pie ūdens, vai slēpojot ar savu ģimeni, kā Latvijā, tā ceļojot pa pasauli.

Close modal
Roberts Galanders - zobārsts, bērnu zobārsts
Roberts Galanders
Zobārsts

Roberts ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti. Zobārsta karjeras izvēle pie viņa atnāca jau bērnībā, tāpēc par studiju izvēli nebija šaubu.

Zobārstniecība ir Roberta sirdsdarbs, to noteikti var sajust katrā vizītē, jo viņš ar īpašu uzmanību un saudzību ārstē katru savu pacientu.

Turpinot izglītoties dažādos kursos, Roberts pilnveido savas prasmes un zināšanas, lai nodrošinātu savam pacientam labāko ārstēšanu.

Roberta specialitāte ir zobu terapeitiskā ārstēšana. Bet īpaši jaukas atsauksmes viņš saņem no vecākiem, jo viņi ir sajūsmā par Roberta jaukajām rūpēm un pacietību ar viņu bērniem.

Close modal
Jurģis Siliņš - zobu protēzists, implantologs
Jurģis Siliņš
Zobārsts, implantologs

Jurģis ir absolvējis RSU Stomatoloģijas fakultāti. Jurģis ir zobārsts ceturtajā paaudzē, tāpēc zobārstniecība viņam burtiski plūst asinīs. Bērnības gadus pavadot mammas kabinetā, bijis pašsaprotami, ka savu nākotni saistīs ar zobārstniecību. Zobārstniecību Jurģis uztver ļoti nopietni, kā rezultātā vienmēr ir bijis izcilnieks savās studijās.

Savu nākotni Jurģis saista ar zobu protezēšanu, tāpēc nemitīgi attīsta savas zināšanas kursos un semināros visā pasaulē. Jurģi raksturo pedantisms un precizitāte, jo viņš vienmēr ievēro precīzus protokolus. Savu aizrautību ar zobārstniecību noteikti raksturo arī jaunāko tehnoloģiju apguve. Jurģa siltais smaids atbruņo pat bailīgākos pacientus. Nekas viņu darbā vairāk neaizraj kā estētiskā zobārstniecība ar zobu kroņiem un venīriem.

Kā vaļasprieku Jurģis atzīst, ka labprātīgi lasa jaunākos zinātniskos rakstus, kā arī aizraujas ar dentālo fotogrāfiju.

Close modal
Linards Lejiņš - kirurgs, implantologs
Linards Lejiņš
Ķirurgs, implantologs

Linards Lejiņš ir absolvējis RSU Stomatoloģijas fakultāti. Linards specializējas zobu ķirurģijā un implantoloģijā, sākot ar vienkāršu zobu ekstrakciju, sarežģītu gudrības zobu ekstrakciju un beidzot ar kaula audzēšanu.

Pēc Stomatoloģijas fakultātes beigšanas, Linards turpina studijas arī medicīnas fakultātē, lai tālāk savu izglītību saistītu ar mutes, sejas un žokļa ķirurģiju. Pilnveidošanās zobārstniecībā un zobu implantaloģijā Linardam ļauj pacientam veikt veiksmīgu ārstēšanu lietojot jaunākās tehnoloģijas un ārstēšanas metodes.

Brīvajā laikā Linards labprāt nododas makšķerēšanai un ceļošanai.

Close modal
Sindija Rame - zobārsts, bērnu zobārsts
Sindija Rame
Zobārsts

Sindija ir pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Stomatoloģijas fakultāti. Sindija galvenokārt nodarbojas ar zobu terapiju kā lieliem, tā maziem pacientiem. Sindija ir iejūtīga un mīļa pret katru pacientu, tādēļ viņa spēj sadarboties arī ar bailīgākajiem pacientiem.

Taču pie nepieciešamības viņa veic ārstēšanu arī pie pilnās anestēzijas.

Sindija apmeklē dažādus kursus un konferences, lai pilnveidotu savas profesionālās prasmes un zināšanas.

Viņu iepriecina ceļošana un brīvbrīži ar savu ģimeni.

Close modal
Ilze Karmodī Zobārsts
Ilze Karmodī
Zobārsts
Close modal
Ilze Žuravļova Zobārsts
Ilze Žuravļova
Zobārsts
Close modal
Hardijs Rozenfelds - anesteziologs -reanimatologs
Hardijs Rozenfelds
Anesteziologs – reanimatologs

Hardijs 1993. gadā absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmijas Pediatrijas fakultāti un ieguvis anesteziologa – reanimatologa kvalifikāciju. No 2003. gada līdz 2013. gadam  bijis arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Anestēzijas nodaļas vadītājs.

Šobrīd Hardijs paralēli strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Neatņemama sastāvdaļa ārsta karjerā ir studentu apmācība, kur Hardijs ir iemīļots pasniedzējs jaukās humora izjūtas dēļ.

Hardijs regulāri apmeklē starptautiskus kongresus un papildina profesionālās zināšanas, lai nodrošinātu kā maziem, tā lieliem pacientiem visdrošāko ārstēšanu.

Ne vien starp kolēģiem, bet arī pacientu un pacientu vecāku vidū viņš ienes siltumu, mieru un smaidu, jo no viņa burtiski staro sirsnība un cilvēcība.

Klīnikā Hardijs nodrošina pilnās anestēzijas un sedācijas procesu, lai zobu ārstēšana un ķirurģija būtu iespējama visbailīgākajiem pacientiem.

Close modal
Baiba Šulce Zobu higiēnists
Baiba Šulce
Higiēnists
Close modal
Gunita Priedīte - higiēnists
Gunita Priedīte
Higiēnists

Gunita strādā par zobu higiēnisti jau vairāk kā 15 gadus. Izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobu higiēnistu skolā. Papildu zināšanas un pieredzi guvusi Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas pēcdiploma apmācību kursos.

Gunita pedantiski un precīzi strādā ar katru pacientu, profesionāli veicot pilnu mutes dobuma higiēnu, kā arī instruē pacientus ikdienas mutes dobuma kopšanā mājās.

Gunita lieto kā rokas, tā mehāniskos zobu higiēnas instrumentus, tāpat veic zobu balināšanas procedūru.

Gunita aizraujas ar jāšanas sportu un gūst prieku dārza darbos.

Close modal
Rūta Zariņa - zobu higiēnists
Rūta Zariņa
Higiēnists

Rūta ir klīnikas zobu higiēniste un šajā jomā darbojas jau vairāk kā piecus gadus. Rūtas pieredze medicīnā sākusies kā medicīnas māsai, taču savu kaislību atradusi tieši zobārstniecībā. Zobu profilaksi viņa uztver tik pat nopietni kā vispārējo veselību, tādēļ Rūta iemācīs, apmācīs un ieteiks katram pacientam individuāli vispiemērotāko zobu kopšanu un kopšanas līdzekļus.

Rūta, veicot mutes dobuma higiēnu, pielieto kā rokas, tā mehāniskos instrumentus, nepieciešamības gadījumā izmanto arī sodas strūklu.

Rūta rūpīgi un aizrautīgi strādā kā ar pieaugušajiem pacientiem, tā arī ar bērniņiem.

Close modal
Elīna Krūziņa - zobu higiēnists, zobu balināšana
Elīna Krūziņa
Higiēnists

Elīna ir zobu higiēniste ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņas aizrautību ar darbu sajūt ikkatrs pacients, jo viņa veic savu darbu ar īpašu rūpību. Elīnu noteikti var ieteikt visjutīgākajiem pacientiem, jo viņa mutes dobumu veic ar īpašu maigumu un uzmanību. Lai pacientiem piedāvātu vislabāko ārstēšanu, Elīna seko līdzi jaunākajām tehnoloģijām, inovācijām un kopšanas līdzekļiem, tāpēc pacientiem viņa ieteiks piemērotāko kopšanu katram individuāli.

Elīna lieto kā mehāniskos, tā rokas instrumentus, kā arī sodas strūklu.

Tikpat aizrautīgi, cik aprūpē zobiņus, Elīna konsultē un veic zobu balināšanu ar Philips Zoom sistēmu.

Viņas jaukais smaids un mīļais balss tembrs ļauj sadarboties kā ar bērniņiem, tā pieaugušajiem.

Close modal
Aiva Alksne - zobārsta asistents
Aiva Alksne
Zobārsta asistents
Close modal
Jana Kučerova - vecākais zobārsta asistents
Jana Kučerova
Vecākais zobārsta asistents
Close modal
Marta Jākobsone - zobārsta asistents
Marta Jākobsone
Zobārsta asistents
Close modal
Linda Meisīte - vecākais zobārsta asistents
Linda Meisīte
Vecākais zobārsta asistents
Close modal
Ance Kalniņa - zobārsta asistents
Ance Kalniņa
Zobārsta asistents
Close modal
Klaudija Klovāne - zobārsta asistents
Klaudija Klovāne
Zobārsta asistents
Close modal
Violetta Kharuk - zobārsta asistents
Violetta Kharuk
Zobārsta asistents
Close modal
Mykyta Tiuliahin - zobārsta asistents
Mykyta Tiuliahin
Zobārsta asistents
Close modal
Sabīne Ļuta - zobārsta asistents
Sabīne Ļuta
Zobārsta asistents
Close modal
Andris Adamovičs - zobārsta asistents
Andris Adamovičs
Zobārsta asistents
Close modal
Elizabete Domokejeva - zobārsta asistents
Elizabete Domokejeva
Zobārsta asistents
Close modal
Jūlija Zabrodina - zobārsta asistents
Jūlija Zabrodina
Zobārsta asistents
Close modal
Marija Jusova - sterilizācijas māsa
Marija Jusova
Sterilizācijas māsa
Close modal
Elīna Zajarska - vecākais zobārsta asistents
Elīna Zajarska
Vecākais zobārsta asistents
Close modal
Sanita Ansone - sterilizācijas māsa
Sanita Ansone
Sterilizācijas māsa
Close modal
Mudīte Tindenovska - administratore
Mudīte Tindenovska
Administratore
Close modal
Inese Aleksāne - administratore
Inese Aleksāne
Administratore

Vai vēlies pievienoties mūsu aizrautīgu profesionāļu komandai?

Piesakies vizītei tiešsaistē
Izvēlieties pakalpojumu, speciālistu un veiciet pierakstu tiešsaistē uz jums ērto pieejamo datumu un laiku
Apines klīnikas zobārste satiek klientu