Kopā ar jums no ģimenes uzņēmuma esam izauguši par vienu no vadošajām zobārstniecībām Latvijā. Lai arī esam profesionāli un tehnoloģiski augstā līmenī, vienmēr esam pieejami cilvēcīgai sarunai un siltiem smaidiem.
Zobārstniecība gandrīz vienmēr ir vairāku procesu virkne, un katrā nepieciešamas īpašas zināšanas, pieeja un cilvēki. Apines klīnika nodrošina augstākos profesionālos standartus un modernāko tehnoloģisko bāzi katrā no posmiem, sākot ar diagnostiku un beidzot ar skaistumkopšanu.
Dēls jau trīs reizes ir apmeklējis šo klīniku, gan mēs, kā vecāki, gan bērns ir neizsakāmi laimīgs par brīnišķīgo, laipno, gādīgo un pozitīvo attieksmi! Tieši vēlamies izcelt dakteri R.Galanderu! Viņš ir īsts atradums un bērna varonis! Paldies klīnikai par tik fantastiskiem speciālistiem!
Lieliska pieredze klīnikā, kur nekavējoties tika sniegta palīdzība no profesionālā kolektīva. Visu cieņu vienreizējajai zobārstei Mārai par draudzīgo un saprotošo attieksmi. Ar prieku izmantošu klīnikas pakalpojumus arī turpmāk.
Zobārsts Ali ir ļoti rūpīgs un profesionāls, iesaku! Man kā cilvēkam kuram mūžīgi ir stress pie zobārsta spēju pat procedūras laikā atslābināties kas man ir milzīgs pluss!
Paldies dr.Zommerei! Bez viñas meitas piena zobiņi nebũtu salaboti bez narkozes! Bez viñas meita šodien nesañemtos atvadīties no sava pēdējā piena zoba! Šķiet jau 10 gadus dr. ir mũs atbalstījusi visās zobu bailēs! Iesaku dr. visiem, kam vajadzīgs papildus iedrošinājums!
Vēlos izteikt pateicību par ātro un profesionālo servisu, kā arī par iespēju operatīvi noorganizēt speciālista apmeklējumu man piemērotā laikā.Speciālists ļoti rūpīgi veica izmeklēšanu, bija atsaucīgs un sniedza skaidrus, saprotamus paskaidrojumus par visu procesu un rezultātiem.Esmu ļoti apmierināts ar saņemto apkalpošanu un novērtēju profesionālo attieksmi un laipno komunikāciju.Paldies!
Paldies, ļoti patikama zobu arstesana, daktere Titova ar savu palidzi ir sirsnigas, saprotosas ar individuālu pieeju katram pacientam. Esmu loti "bailigs" pacients.Apsezoties zobarsta krēslā pārņem siltuma sajuta, jūtos tur gaidita. Cenas nav kosmiskas, pieņemamas mūsdienām.
Esmu no tiem bailigakajiem zobarstu apmekletajiem, bet izejot gribejaa jau atkal kko labot no zobiem! Tik profesionala, iejutiga un iecietiga attieksme! Šī klīnika noteikti būs visas ğimenes zobārstniecība! Paldies ka esat!
Daktere Žanete ar māsiņu ir ZOBU FEJAS! Ļoti labi strādā ar bērniem, māk ieinteresēt, sarunāt un iedrošināt! Rezultāts tik labs, ka bērns pat nesaprata, kurā brīdī izrāva zobiņu! Paldies!
Pirmā pieredze šajā klīnikā pozitīva! 👍Konkrēti izmantoju higiēnista pakalpojumus (Karīna Skabeiķe). Higiēniste darbojās ļoti profesionāli, visā procedūras laikā paskaidrojot ko dara un sniedzot konkrētu informāciju par zobu stāvokli, iesakot turpmāko ārstēšanu u. tml. Esmu ļoti apmierināta. Neliela vilšanās ir vienīgi par mājaslapā norādīto 10% atlaidi mutes dobuma higiēnai piesakoties internetā, pieteicos tur, taču atlaidi maksājot nesaņēmu. 🙄😅