fbpx
Express zobu pārbaude

Express zobu pārbaude – izdevīgs ieguldījums Jūsu veselībā

Express zobu pārbaude

Veseli zobi un skaists smaids ir katra ieguldījums savā veselībā, labsajūtā un pašapziņā. Express zobu pārbaude ļauj ikvienam, kuram ikdienas steigā neatliek pietiekoši daudz laika rūpēm par savu veselību, ātri un efektīvi veikt zobu un smaganu veselības pārbaudi sev ērtā un izdevīgā laikā. Intensīvās ikdienas un steigas dēļ izlaižot regulāras zobu pārbaudes, nav iespējams agrīni pamanīt zobu bojājumus un problēmas, kuru atlikšana līdz to saasinājumam nozīmē gan dārgas un sarežģītas procedūras, gan sarežģījumus saņemt tūlītēju palīdzību. Tieši tādēļ Apines klīnika ir izstrādājusi savu jaunu pakalpojumu – express zobu pārbaudi, kas padara zobu pārbaudes pieejamākas ikvienam, kuram katra minūte ir no svara.

Kādas ir express zobu pārbaudes priekšrocības?

Savlaicīgu tradicionālu zobu pārbaužu ieplānošanu visbiežāk kavē ne tikai pieejamie pierakstu laiki zobārstniecībās, bet arī pašas pārbaudes ilgums un cena, kas var variēt atkarībā no sūdzības rakstura. Atsevišķos gadījumos konsultācija, diagnostika un ārstēšanas plāna sastādīšana var aizņemt pat 60 vai vairāk minūtes. Express zobu pārbaude atvieglo laika plānošanu, jo jaunais pakalpojums ir īpaši izstrādāts kvalitatīvas un efektīvas zobu pārbaudes veikšanai pēc iespējas īsākā laikā.

Kā notiek express zobu pārbaude?

Apines klīnikas jaunums palīdz efektīvāk plānot laiku un izmaksas, tādēļ express zobu pārbaude ir ideāli piemērota regulārai zobu veselības uzraudzībai. Ieplānojot zobu pārbaudes reizi gadā, mutes dobuma veselības problēmas tiks identificētas un risinātas to agrīnā stadijā, ļaujot izvairīties no dārgām un sarežģītām procedūrām. Lai arī express zobu pārbaudes ilgums nepārsniedz 30 minūtes, pati procedūra būtiski neatšķiras no tradicionālas zobu pārbaudes un ietver četrus soļus:

1

Sākotnējā konsultācija

Zobārsts uzdod jautājumus par jūsu zobu veselības vēsturi un pašreizējām sūdzībām.

2

Zobu veselības vizuāla pārbaude

Vispārēja zobu un mutes dobuma apskate, lai identificētu redzamas problēmas.

3

Divu rentgena uzņēmumu uzņemšana

Rentgena uzņēmumi palīdz iegūt pilnīgāku priekšstatu par zobu stāvokli, atklājot slēptas zobu veselības problēmas to agrīnajā stadijā.

4

Rezultātu apspriešana un ārstniecības plāna sastādīšana

Pēc pārbaudes un rentgena uzņēmumu izvērtēšanas zobārsts sniedz detalizētu novērtējumu un ieteikumus turpmākai rīcībai vai ārstēšanai.

Cik maksā express zobu pārbaude?

Īsāks un strukturētāks procedūras laiks nesamazina zobu pārbaudes kvalitāti vai diagnostikas precizitāti, taču garantē izdevīgāko cenas piedāvājumu bez slēptām izmaksām.

Express zobu pārbaudes cena ir tikai 45 EUR.

Pakalpojuma cenā ir iekļauti visi procedūras soļi – konsultācija, rentgena attēlu uzņemšana un detalizēts zobu veselības stāvokļa novērtējums.

Express zobu pārbaude

Cena
Cena ar ģimenes karti
Express zobu pārbaude (30 min)
45 EUR

Ko ietver pēc express zobu pārbaudes rezultātiem sastādīts ārstēšanas plāns?

Express zobu pārbaudes laikā zobārsts var konstatēt papildus zobu bojājumus vai problēmas, kurām ir nepieciešama ārstēšana. Šādā situācijā Apines klīnikas speciālisti sniegs detalizētu skaidrojumu par konstatēto problēmu un atbilstoši tai izstrādās individuālu ārstēšanas plānu, iekļaujot iespējamo procedūru grafiku un izmaksu aprēķinu. Detalizētā informācija ļaus ērtāk plānot atkārtotās vizītes konstatētās problēmas novēršanai. Apines klīnikas zobārstniecība Rīgā piedāvā plašu pakalpojumu klāstu no zobu labošanas un higiēnas līdz zobu protezēšanai vai kosmētiskai atjaunošanai, tādēļ jebkuras atklātās problēmas varēs atrisināt mūsu zobārstniecībā.

Cik bieži ir nepieciešams veikt express zobu pārbaudes?

Lai savlaicīgi pamanītu zobu veselības pasliktināšanos, zobārsts arī profilaktiski ir jāapmeklē regulāri. Reizi gadā veikta ekspress zobu pārbaude, pateicoties diagnostikas precizitātei un pārbaudes visaptverošajam raksturam, ļaus sekot līdzi izmaiņām zobu veselībā, savlaicīgi pamanīt bojājumus to agrīnās stadijās un uzsākt tūlītēju ārstēšanu, izvairoties no dārgām un sarežģītām procedūrām nākotnē vai neplānotiem zobārsta apmeklējumiem pēkšņu zobu sāpju dēļ.

Ārsti

Express zobu pārbaude ļauj īsā un koncentrētā laikā veikt pilnvērtīgu zobu veselības novērtējumu, tādēļ sniegtā pakalpojuma kvalitāti un efektivitāti nosaka speciālistu zināšanas un pieredze strādāt ātri, precīzi un pārdomāti katrā zobu pārbaudes solī. Lai nodrošinātu augstus pakalpojuma standartus, katrs Apines klīnikas zobārsts ir apņēmies nodrošināt pacientiem ne tikai ātru, bet arī drošu un kvalitatīvu zobu veselības aprūpi.

Close modal
Anete Salmiņa - zobārsts
Anete Salmiņa
Zobārsts

Anete Salmiņa ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultati.

Ikdienā specializējas zobu terapeitiskajā ārstēšanā, taču par savu sirdslietu noteikti sauc endodontiju jeb kanālu ārstēšanu. Anetes rūpes un siltais smaids atbruņo pat mazākos un bailīgākos pacientus, jo tik tiešām katru pacientu viņa rūpīgi izmeklē, izrunā ārstēšanas plānu un ar īpašu pacietību veic ārstēšanu.

Brīvajā laikā Anetes aizraušanās ir tautas dejas.

Close modal
Roberts Galanders - zobārsts, bērnu zobārsts
Roberts Galanders
Zobārsts

Roberts ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti. Zobārsta karjeras izvēle pie viņa atnāca jau bērnībā, tāpēc par studiju izvēli nebija šaubu.

Zobārstniecība ir Roberta sirdsdarbs, to noteikti var sajust katrā vizītē, jo viņš ar īpašu uzmanību un saudzību ārstē katru savu pacientu.

Turpinot izglītoties dažādos kursos, Roberts pilnveido savas prasmes un zināšanas, lai nodrošinātu savam pacientam labāko ārstēšanu.

Roberta specialitāte ir zobu terapeitiskā ārstēšana. Bet īpaši jaukas atsauksmes viņš saņem no vecākiem, jo viņi ir sajūsmā par Roberta jaukajām rūpēm un pacietību ar viņu bērniem.

Close modal
Auguste Alekse - zobārsts
Auguste Alekse
Zobārsts

Auguste Alekse ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultati. Zobārstniecības nozari Auguste izvēlējās, jo palīdzēšana citiem ir viņai svarīga jau kopš agras bērnības. Auguste vienmēr ir dzīvespriecīga un smaidīga, tāpēc pašai likās pašsaprotami, ka smaida veselība kļūs arī par viņas dzīves ikdienu.

Vislabprātāk Auguste strādā ar pieaugušajiem pacientiem, terapeitiski ārstē zobu bojājumus un veic kanālu ārstēšanu, taču nereti palīdz arī mazajiem pacientiem tikt pie vesela smaida! Viņas gaišā personība atbruņo pat visbailīgākā mazā un lielā pacienta sirdi.

Auguste par savu vaļasprieku sauc ceļošanu.

Close modal
Jeļena Serdceva - zobārsts
Jeļena Serdceva
Zobārsts

Jeļena Serdceva ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultati.

Ikdienā specializējas zobu terapeitiskajā ārstēšanā. Jeļena ir ļoti iejūtīga un sirsnīga, tādēļ ļoti labi saprotas ar bērniem. Jeļena ir ārste, kas izstāsta ārstēšanas gaitu, lai pacients būtu informēts par katru posmu.

Jeļena brīvo laiku pavada ar savu ģimeni pie dabas.

Close modal
Ilze Karmodī Zobārsts
Ilze Karmodī
Zobārsts
Close modal
Ilze Žuravļova Zobārsts
Ilze Žuravļova
Zobārsts

Zobu veselība ir neatņemama dzīves kvalitātes un pašapziņas sastāvdaļa. Diemžēl ikdienas steigā bieži neatliek pietiekoši daudz laika rūpēm par savu veselību. Express zobu pārbaude ir ātrs, efektīvs un izdevīgs zobu veselības aprūpes pakalpojums, kas ļaus parūpēties par savu veselību un labsajūtu ikvienam.

Biežāk uzdotie jautājumi

Nē, šis pakalpojums pieejams tikai pieaugušajiem. Apines klīnikā pieejams atsevišķs bērnu zobārstniecības pakalpojums

Pirms procedūras nav nepieciešama īpaša sagatavošanās. Express zobu pārbaudes laikā zobārsts novērtēs pacienta zobu stāvokli un pēc situācijas novērtējuma ieteiks, vai nepieciešams veikt zobu higiēnu

Express zobu pārbaudes laikā neveic ārstēšanu, taču procedūras gaitā var diagnosticēt problēmas iemeslu un nozīmēt turpmāku ārstēšanu pie speciālista. Tomēr, ja zobu sāpju iemesls ir zināms, ieteicams uzreiz pieteikties zobu labošanas pakalpojumam

Piesakies konsultācijai

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā un precizēsim pieraksta laiku.

Vārds

Uzvārds

Kontakttālrunis

E-pasta adrese

Vēlamais datums

Vēlamais laiks

Success
Jūsu ziņa ir saņemta!

Mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Apines klīnikas zobārste satiek klientu