• Liga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists
  Liga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists

  Pieredzes un nopelniem bagāta

  Līga Apine ir zobu protēzists ar vairāk kā 30 gadu stāžu. Līgas pieredze un zināšanas ļauj katru pacientu ārstēt ar vislielāko atbildību, turklāt kombinācija ar jaunākajām tendencēm un tehnoloģiju sniedz vislabāko rezultātu. Līga ilgo darba gadu laikā zobu specialitāti apguvusi tik precīzi, ka viņa spēj pat visgrūtākos gadījumus atgriezt skaistā smaidā. Līga ar implantiem strādā jau vairāk kā desmit gadus, nemitīgi sekojot līdzi jaunumiem.

  Līgas stiprā pusē ir atrast piemērotāko ārstēšanas metodi un plānu atbilstošo katra iespējām un līdzekļiem, nekad neatsakot padomu. Neskatoties uz Līgas darba spējām, viņa nekautrējas lūgt padomu kolēģiem, pati, atzīstot, ka tikai komandas darbs var nest vislabāko rezultātu.

  Līgas lielākais gandarījums ir ārstēt pacientus ar “bezcerīgu” skatījumu uz saviem zobiem, bet, neatlaidīgi strādājot, pārvērst to lieliskā smaidā.

  Līgas vaļasprieki ir rokdarbi un lauku labumu sagādāšanas saviem mazbērniem.

 • Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists
  Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists

  Enerģiskā superdaktere

  Māra ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti un specializējusies zobu protezēšanā. Pieredzi ieguvusi Amerikas, Taivānas, Korejas, Šveices un Maskavas zobārstniecības klīnikās. Māra regulāri mācās un apmeklē profesionālos kursus, lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm.

  Implanti ir Māras aizraušanās, taču vienmēr atgādinot, ka implanti ir TRŪKSTOŠĀ zoba aizvietošana. Tik pat svarīgi ir rūpēties un saglabāt savus zobus. Implanti dod iespēju veikt vissarežģītākos ārstēšanas plānus kā pacientiem ar dažiem zaudētiem zobiem, tā pie pilnīga zobu trūkuma. Dr.Valdmanei ir svarīgi, lai pacients ir informēts un saprot ārstēšanas gaitu. Visu rūpīgi izstāstot un analizējot iespējamos ārstēšanas plānus, iespējams piepildīt ikviena pacienta vēlmes.

  Daktere ir apguvusi arī ķirurģisko manipulāciju aspektus, līdz ar to viņa veiksmīgi spēj analizēt arī ķirurģisko manipulāciju nepieciešamību, taču beigu lēmums tiek pieņemts tieši kopā vienojoties ar klīnikas ķirurgu.

  Vislielāko gandarījumu sniedz sadarbība ar kolēģiem, jo tieši strādāšana komandā ir klīnikas veiksmes atslēga.

  Ar lielu prieku Māra izbauda gan ceļojumus uz siltajām zemēm, gan arī slēpošanas piedzīvojumus. Mārai patīk gatavot un baudīt ēdienu.

  “Kopš brīža, kad izlēmu kļūt par zobārsti, sapņoju par savu klīniku. Klīnikas izveide kopā ar mammu ir bijis interesants, komplicēts un brīnišķīgs laiks. Ikreiz ienākot klīnikā, jūtos kā otrajās mājās. Mana darba panākumu atslēga slēpjas individuālajā pieejā, ko veltu katram pacientam. Lielākais gandarījums ir laimīgs pacients, kuram esmu palīdzējusi iegūt patiesu un skaistu smaidu.”

 • Vitalijs Burnašovs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs
  Vitalijs Burnašovs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs

  Vitālijs Burnašovs ir klīnikas ķirurgs. Viņa spējas sejas, žokļu un mutes ķirurģijā ir nebeidzamas- sākot ar visvienkāršākajām zobu ekstrakcijām līdz sarežģītām kaula operācijām. Ar kādu rūpību viņš izņem kustīgu zobu, tāpat viņš spēj viegli izņemt sarežģītus neizšķīlušos gudrības zobus. Kā pats ķirurgs uzsver, mūsdienās zobu vairs nerauj, bet to izņem. Galvenā māksla ir nevis nesaudzīgi zobu dabūt laukā, bet viegli un pareizajiem instrumentiem izņemt.

  Taču vislielāko gandarījumu Vitālijam sniedz tieši sarežģītākas operācijas. Klīnikas ķirurgs ir specializējies visdažādākajās implantoloģijas manipulācijās- implantu ievietošana, tūlītēja implanta ievietošanā pēc zoba ekstrakcijas, kaula audzēšanās augšžokļa un apakšžokļa kaula trūkuma gadījumā. Vitālija pedantiskā pieeja katram pacientam nes veiksmīgus rezultātus ik dienu, jo Vitālijs ir piesardzīgs ar katru klīnisko gadījumu. Vitālijs nepieņem kompromisus savos lēmumos, jo zina, ka pareizi izdarīts darbs šodien nesīs darba augļus ilgstoši. Lielās rūpības dēļ pacients ir drošās rokās katrā operācijā.

  Savu pieredzi Vitālijs krāj ne vien strādājot, bet nemitīgi apmeklējot pasaules klases kursus. Tikai pēdējā gada laikā vien Vitālijs ir apmeklējis teorētiskos un praktiskos kursus Kubā, Ungārijā, Vācijā. Tikpat nopietni apmeklē konferences un kursus, kuri rīkoti Latvijā saistībā ar Šveices un Vācijas ražotajiem zobu implantiem.

 • Ineta Zommere
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste
  Ineta Zommere
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste

  Drošības sajūtas radītāja

  Ineta ir sertificēta zobārste kopš 2010. gada, studējusi RSU Stomatoloģijas fakultātē. Papildu pieredzi guvusi sertificētos kursos un semināros.

  Inetas stiprā puse ir endodontija. Viņai ir ļoti svarīgi, lai katrs pacients izprot ārstēšanas procesu un jūtas droši. Ineta ir smaidīga un atvērta gan lieliem, gan maziem pacientiem.

   Brīvajā laikā Ineta interesējas par astroloģiju un rokdarbiem.

   “Ļoti labi atceros brīdi, kad nolēmu mācīties par zobārsti. Mācījos 11. klasē, gaidīju autoostā autobusu un pēkšņi prātā iešāvās tāda doma. Mani tuvinieki bija ļoti pārsteigti par šādu ideju, jo apkārt neviens pat attālināti nebija saistīts ar medicīnu. Tomēr varu teikt, ka esmu īstajā vietā – strādāju profesijā, kas dod man piepildījumu, gandarījumu un lielu, lielu prieku par paveikto. “

 • Aira Kalniņa
  Zobārste, zobu protēzists
  Aira Kalniņa
  Zobārste, zobu protēzists

  Aira Kalniņa ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti, taču viņas patiesās spējas izpaužas zobu protezēšanā. Aira Kalniņa ir ieguvusi zobu protēzista sertifikātu studējot rezidentūrā. Pieredze zobu terapeitiskajā ārstēšanā un zināšanas zobu protezēšanā ļauj Airai pacientu ārstēt vispārīgi, iedziļinoties visā pacienta mutes dobuma stāvoklī, nevis ārstējot tikai vienu posmu. Vispārējais skatījums ļauj Airai veikt pat sarežģītāko ārstēšanas plānu izpildi, kombinējot tos ar implantiem, fiksētām restaurācijām vai izņemamām restaurācijām.

  Airas aizraušanos ar zobu implantiem pierāda viņas iesaistīšanās pētnieciskajā zobārstniecībā, kā arī interese par jaunākajām tendencēm zinātniskajos rakstos. Lai vienmēr būtu iespējams sniegt pacientam vislabāko un piemērotāko ārstēšanu, Aira regulāri apmeklē augstākās klases konferences Rīgā un vairakkārt gadā brauc uz ārvalstīm iegūt zināšanas pie pasaules klases speciālistiem.

  Aira atceras, kad izdomājusi kļūt par zobārsti, ka viņas ceļš izveidosies šādā veidā. Tomēr ikdienu ir laimīga sniegt pacientam skaistu smaidu. Nekas nav labāks atalgojums kā apmierināts un laimīgs pacients.

  Airai patīk ceļot un atpūsties pie dabas tepat Latvijā. Tāpat viņai patīk doties  garās pastaigās ar savu ģimeni un gatavot saviem draugiem.

 • Rūta Egļukalne
  Rūta Egļukalne
  Zobārste
  Rūta Egļukalne
  Rūta Egļukalne
  Zobārste

  Prieka gariņš

  Rūta ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums. Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska zobu ārstēšana un protezēšana. Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar mūsu jaunākajiem pacientiem. Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu. Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un baltu smaidu!

  Brīvajā laikā Rūta mīl aktīvu atpūtu. Kā savu lielāko aizraušanos sauc Itāliju, jo mīl tās laikapstākļus un gardi paēst.

  “Ik dienas izbaudu darbu ar pacientiem, jo labi paveikts darbs piepilda dienu ar gandarījumu. Veicu darbu tā, lai pēc 10 gadiem uz to varētu skatīties ar lepnumu.”

 • Elena Steina
  Elena Šteina
  Zobārste
  Elena Steina
  Elena Šteina
  Zobārste

  Inovāciju meistars

  Elene Šteina ir zobārste ar vairā kā 25 gadu darba pieredzi. Absolvējusi Medicīnas akadēmiju, joprojām katru dienu interesējas par jaunākajām tehnoloģijām zobārstniecībā un inovācijām zobārstniecības materiālos. Elena nekad nepalaiž garām kursus un seminārus par zobārstniecības jaunākajām tendencēm gan Latvijā, gan ārpus tās. Elenai ir liela pieredze zobu terapijā, endodontijā, tāpat viņa lieliski tiek galā ar zobu protezēšanu. Katram pacientam pieiet ar īpašu rūpību, jo savu darbu uztver kā misiju.

  “Man patīk darīt savu darbu tā, lai man pašai ir prieks. Katru plombīti ielikt skaisti un lai ilgi kalpotu.”

  Elenas hobiji ir garas pastaigas un pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

 • Kate Roce
  Kate Roce
  Zobārste
  Kate Roce
  Kate Roce
  Zobārste

  Smaidu dakteris

  Kate ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Dr.Kate ir klīnikas zobārsts, kas vienmēr ir labā noskaņojumā. Ar smaidu sagaidīs ik vienu pacientu. Kate ir zobārsts-terapeits, veic kā zobu labošanu, tā kanālu ārstēšanu. Ar lielu rūpību veiks zobu labošanu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 • Līga Šmukste
  Zobārste
  Līga Šmukste
  Zobārste

  Līga Šmukste ir absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultāti un nu jau ilgstoši strādā par zobu terapeiti. Zobu labošana, zobu kanālu ārstēšana un arī vieglas ekstrakcijas Līgai nesagādā nekādas grūtības. Līga ar aizrautību apmeklē papildus izglītības kursus, lai pilnveidotu savas zināšanas un prasmes, lai savam pacientam sniegtu labu rezultātu. Līgas smaids un mīļais balss tembrs ir gandrīz vai nomierinošs līdz ar to pat mazākie pacienti ļaujas viņas ārstēšanai. 

 • Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste
  Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste

  Pacietīgais bērnu draugs

  Marina ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus.

  Marina savu darbu veic ar augstāko precizitāti un atbildību, ir pacietīga un smaidīga, īpaši rūpējoties par gados jaunākajiem pacientiem.

   “Zobārstniecība mani interesēja jau bērnībā, kad pati tiku vesta pie jaukām, sirsnīgām un mīļām dakterēm. Arī es pret saviem pacientiem esmu mīļa un iejūtīga, lai viņi vienmēr justos komfortabli un droši. “

 • Gunita Priedite
  Gunita Priedīte
  Higiēniste
  Gunita Priedite
  Gunita Priedīte
  Higiēniste

  Zobiņu aprūpētāja

  Gunita jau vairāk nekā 10 gadus strādā par zobu higiēnisti. Izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobu higiēnistu skolā. Papildu zināšanas un pieredzi guvusi Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas pēcdiploma apmācību kursos.

  Gunita pedantiski un precīzi strādā ar katru pacientu, profesionāli veicot pilnu mutes dobuma higiēnu, kā arī instruē pacientus ikdienas mutes dobuma kopšanā.

   Gunita aizraujas ar jāšanas sportu un gūst prieku dārza darbos.

  “Gandarījumu sniedz pacienti, kas uzklausa padomus un ņem vērā ikdienas zobu kopšanas ieteikumus. Kad tiekamies atkārtoti, tie ir būtiski uzlabojuši mutes dobuma higiēnu, ir redzams progress.”

 • Karina Skabeike
  Karīna Skabeiķe
  Higiēniste
  Karina Skabeike
  Karīna Skabeiķe
  Higiēniste

  Karīna Škabeiķe ir zobu higiēnists  ar vairāk kā desmit gadu pieredzi. Savu karjeru sākusi kā zobu tehniķis, taču gribējusi palīdzēt pacientiem tiešā veidā. Ļoti labi pārzina arī zobārstniecības sfēru, jo asistējusi zobārstam gan Latvijas, gan Vācijas klīnikās. Karīna ļoti labi ārstē arī periodontoloģijas pacientus, diagnosticējot un apstrādājot katru smaganu kabatas. Karīnu ļoti interesē jaunākās tendences zobārstniecībā, līdz ar to spēj ieteikt pacientiem labāko un piemērotāko ārstēšanu un profilakses programmu. Ar jauko smaidu un darba prieku Karīna iepriecina ne vien pacientus, bet arī kolēģus!

  “Zobārstniecība vienmēr mani ir interesējusi, un šobrīd esmu atradusi savu īsto vietu. Savu darbu daru no sirds un ar prieku!”

  Karīnai patīk baudīt agrus rītus ar kafijas krūzi pērļojot. Tāpat dievina ceļot.

 • Ingrida Meza
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents
  Ingrida Meza
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents

  Gādīgās rokas

  Ingrīda pabeigusi Rīgas 1.medicīnas koledžu, kļūstot par zobārstniecības māsu. Veiklas rokas un atbildība pret darbu Ingrīdu padarījusi par neaizvietojamu palīgu klīnikas ikdienā. Atbildīgi izturās pret sterilitātes un dezinfekcijas prasībām.

  Ingrīdas hobijs ir rokdarbi un jaunu mākslas amatu apgūšana. Tāpat mīl gatavošanu, īpaši kūku cepšanu.

 • Sintija Tretjaka
  Sintija Tretjaka
  Zobārsta asistente
  Sintija Tretjaka
  Sintija Tretjaka
  Zobārsta asistente

  Sintija ir zobārsta asistents kas ar jauku smaidu sagaida ikvienu pacientu. Vienmēr labā noskaņojumā un centīga. Sintijai ir augsti standarti pret sterilizācijas prasībām, tādēļ veic savu darbu ar īpašu rūpību.

 • Alina Lubicka
  Alīna Ļubicka
  Zobārstniecības māsa
  Alina Lubicka
  Alīna Ļubicka
  Zobārstniecības māsa

  Mazo un lielo pacientu draugs

  Alīna ir zobārstniecības māsa. Darbā savu dakteri vienmēr respektē un palīdz zobārstniecības darbā ik mirkli. Alīna ir ļoti tīrīga un centīga. Alīnai svarīga maksimāla tīrība un sterilitāte. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, tāpēc savā darbā vienmēr ir smaidīga un atsaucīga.

 • Ilze Prikule
  Ilze Prikule
  Zobārsta asistente
  Ilze Prikule
  Ilze Prikule
  Zobārsta asistente

  Atbildīgais palīgs

  Ilze Prikule ir pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Medicīnas fakultāti un šobrīd aktīvi studē zobārstniecību. Ilze klīnikā ir ļoti iemīļota ne vien čaklo roku dēļ, bet arī nebeidzamā dzīvesprieka dēļ. Viņai ir augsta atbildības sajūta un, ja vien būs viņas varā, nekad neatteiks palīdzību un padomu.

 • Līva Bankova
  Zobārsta asistente
  Līva Bankova
  Zobārsta asistente

  Līva ir zobārstniecības māsa, kas apguvusi savu profesiju Rīgas Stradiņa universitātē. Ar aizrautību pilda savus pienākumus ikdienas darbos, kā arī ar interesi iegūst jaunas zināšanas dažādos kursos. Līva ir centīga, veicot savus darba pienākumus, tāpar arī neatsaka izpalīdzēt saviem kolēģiem. Līva sākotnēji var šķist klusa, taču īstenībā viņas humora izjūta var apburt ikvienu kolektīvā.

  Līva brīvdienas pavada aktīvi atpūšoties, kā arī ceļojot.

 • Alise Tota
  Zobārsta asistente
  Alise Tota
  Zobārsta asistente

  Kārtības rūķis

  Alise Dota air zobāsrtniecības māsa ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Viņas augstākās prasmes un zināšanas ir liels palīgs klīnikas ikdienas darbā, tāpēc katra diena ar viņu noris darbīgi un čakli. Alise ir punktuāla, precīza un ļoti pedantiska pret katru lietu, kas nav novietota savā vietā. Viņas ilgā pieredze neļauj pieļaut kļūdas ikdienas sterilizācijas rutīnā, līdz ar to katrs pacients ir drošībā.

  Kad Alise asistē klīnikas ķirurgam, viņa ir savā īstajā vietā, jo tieši ķirurģija ir viņas aizraušanās.

  Kad Alise nav darbā, viņa pavada laiku ar savu ģimeni. Taču ikdienas asumam viņa labprāt izbrauc ar motociklu.

 • Jūlija Grafejeva
  Zobārsta asistente
  Jūlija Grafejeva
  Zobārsta asistente

  Jūlija ir zobārsta asistents, kas ar prieku palīdz darbā ik vienam ārstam. Savu darbu uztver ar augstāko atbildības sajūtu. Ar īpašu rūpību izturas pret sterilitātes prasībām. Jūlija ir ļoti dzīvespriecīga un laipna, ja vien var, nekad neatsaka palīdzību kādam. Jūlija ir īpaši liels palīgs darbā ar mazajiem pacientiem.

  Jūlijas hobijs ir ceļot un pavadīt laiku ar savu mazo bērniņu.

 • Ieva Bergere
  Klīnikas administratore
  Ieva Bergere
  Klīnikas administratore

  Ieva ir klīnikas administratore. Savu darbu veic ar lielāko atbildības sajūtu, iedziļinoties ikkatrā detaļā. Ar lielāko degsmi cenšas atrisināt radušos sarežģījumus un problēmas. Ieva ir iemīļota ikvienam klīnikas kolektīvā, jo neatsaka palīdzību, kad vien iespējams. Sirsnīgs smaids un laipna attieksme ir Ievas trumpis katrā darba dienā.

  Ievas aizraušanās ir viņas suņi, to vislabāk var redzēt, kad viņai acis iemirdzas par viņiem runājot vien.

 • Laura Keistere
  Klīnikas administratore
  Laura Keistere
  Klīnikas administratore

  Laura ir klīnikas administratore. Par Lauru var teikt, ka viņa ir īstajā vietā, jo savus ikdienas darbus veic ar smaidu un laipnību. Klīnikas kolektīvā viņa ir īpaši iemīļota, jo vienmēr cenšas savus pienākumus pildīt ar augstāko atbildību un centību. Neatsakot palīdzību un lieliski risinot problēmsituācijas, viņa ir kļuvusi par neatņemamu komandas biedru klīnikas straujajā darba ritmā.

  Jaukais smaids, mazliet kautrība un humora izjūta ir viņas vizītkarte, kas pavada viņu ikdienā.

  Laura brīvajā laikā labprāt aktīvi atpūšas vai tieši otrādi – skatoties labu filmu uz dīvāna.

 • Jānis Valdmanis
  Vadītājs
  Jānis Valdmanis
  Vadītājs

   

Pieraksties jaunumiem!