• Liga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists
  Liga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists

  Pieredzes un nopelniem bagāta

  Līga Apine ir zobu protēzists ar vairāk kā 30 gadu stāžu. Līgas pieredze un zināšanas ļauj katru pacientu ārstēt ar vislielāko atbildību, turklāt kombinācija ar jaunākajām tendencēm un tehnoloģiju sniedz vislabāko rezultātu. Līga ilgo darba gadu laikā zobu specialitāti apguvusi tik precīzi, ka viņa spēj pat visgrūtākos gadījumus atgriezt skaistā smaidā. Līga ar implantiem strādā jau vairāk kā desmit gadus, nemitīgi sekojot līdzi jaunumiem.

  Līgas stiprā pusē ir atrast piemērotāko ārstēšanas metodi un plānu atbilstošo katra iespējām un līdzekļiem, nekad neatsakot padomu. Neskatoties uz Līgas darba spējām, viņa nekautrējas lūgt padomu kolēģiem, pati, atzīstot, ka tikai komandas darbs var nest vislabāko rezultātu.

  Līgas lielākais gandarījums ir ārstēt pacientus ar “bezcerīgu” skatījumu uz saviem zobiem, bet, neatlaidīgi strādājot, pārvērst to lieliskā smaidā.

  Līgas vaļasprieki ir rokdarbi un lauku labumu sagādāšanas saviem mazbērniem.

 • Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists
  Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists

  Enerģiskā superdaktere

  Māra ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti un specializējusies zobu protezēšanā. Pieredzi ieguvusi Amerikas, Taivānas, Korejas, Šveices un Maskavas zobārstniecības klīnikās. Māra regulāri mācās un apmeklē profesionālos kursus, lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm.

  Implanti ir Māras aizraušanās, taču vienmēr atgādinot, ka implanti ir TRŪKSTOŠĀ zoba aizvietošana. Tik pat svarīgi ir rūpēties un saglabāt savus zobus. Implanti dod iespēju veikt vissarežģītākos ārstēšanas plānus kā pacientiem ar dažiem zaudētiem zobiem, tā pie pilnīga zobu trūkuma. Dr.Valdmanei ir svarīgi, lai pacients ir informēts un saprot ārstēšanas gaitu. Visu rūpīgi izstāstot un analizējot iespējamos ārstēšanas plānus, iespējams piepildīt ikviena pacienta vēlmes.

  Daktere ir apguvusi arī ķirurģisko manipulāciju aspektus, līdz ar to viņa veiksmīgi spēj analizēt arī ķirurģisko manipulāciju nepieciešamību, taču beigu lēmums tiek pieņemts tieši kopā vienojoties ar klīnikas ķirurgu.

  Vislielāko gandarījumu sniedz sadarbība ar kolēģiem, jo tieši strādāšana komandā ir klīnikas veiksmes atslēga.

  Ar lielu prieku Māra izbauda gan ceļojumus uz siltajām zemēm, gan arī slēpošanas piedzīvojumus. Mārai patīk gatavot un baudīt ēdienu.

  “Kopš brīža, kad izlēmu kļūt par zobārsti, sapņoju par savu klīniku. Klīnikas izveide kopā ar mammu ir bijis interesants, komplicēts un brīnišķīgs laiks. Ikreiz ienākot klīnikā, jūtos kā otrajās mājās. Mana darba panākumu atslēga slēpjas individuālajā pieejā, ko veltu katram pacientam. Lielākais gandarījums ir laimīgs pacients, kuram esmu palīdzējusi iegūt patiesu un skaistu smaidu.”

 • Vitalijs Burnašovs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs
  Vitalijs Burnašovs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs

  Vitālijs Burnašovs ir klīnikas ķirurgs. Viņa spējas sejas, žokļu un mutes ķirurģijā ir nebeidzamas- sākot ar visvienkāršākajām zobu ekstrakcijām līdz sarežģītām kaula operācijām. Ar kādu rūpību viņš izņem kustīgu zobu, tāpat viņš spēj viegli izņemt sarežģītus neizšķīlušos gudrības zobus. Kā pats ķirurgs uzsver, mūsdienās zobu vairs nerauj, bet to izņem. Galvenā māksla ir nevis nesaudzīgi zobu dabūt laukā, bet viegli un pareizajiem instrumentiem izņemt.

  Taču vislielāko gandarījumu Vitālijam sniedz tieši sarežģītākas operācijas. Klīnikas ķirurgs ir specializējies visdažādākajās implantoloģijas manipulācijās- implantu ievietošana, tūlītēja implanta ievietošanā pēc zoba ekstrakcijas, kaula audzēšanās augšžokļa un apakšžokļa kaula trūkuma gadījumā. Vitālija pedantiskā pieeja katram pacientam nes veiksmīgus rezultātus ik dienu, jo Vitālijs ir piesardzīgs ar katru klīnisko gadījumu. Vitālijs nepieņem kompromisus savos lēmumos, jo zina, ka pareizi izdarīts darbs šodien nesīs darba augļus ilgstoši. Lielās rūpības dēļ pacients ir drošās rokās katrā operācijā.

  Savu pieredzi Vitālijs krāj ne vien strādājot, bet nemitīgi apmeklējot pasaules klases kursus. Tikai pēdējā gada laikā vien Vitālijs ir apmeklējis teorētiskos un praktiskos kursus Kubā, Ungārijā, Vācijā. Tikpat nopietni apmeklē konferences un kursus, kuri rīkoti Latvijā saistībā ar Šveices un Vācijas ražotajiem zobu implantiem.

 • Rūta Egļukalne
  Rūta Egļukalne-Sūna
  Zobārste
  Rūta Egļukalne
  Rūta Egļukalne-Sūna
  Zobārste

   

  Prieka gariņš

  Rūta ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums. Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska zobu ārstēšana un protezēšana. Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar mūsu jaunākajiem pacientiem. Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu. Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un baltu smaidu!

  Brīvajā laikā Rūta mīl aktīvu atpūtu. Kā savu lielāko aizraušanos sauc Itāliju, jo mīl tās laikapstākļus un gardi paēst.

  “Ik dienas izbaudu darbu ar pacientiem, jo labi paveikts darbs piepilda dienu ar gandarījumu. Veicu darbu tā, lai pēc 10 gadiem uz to varētu skatīties ar lepnumu.”

 • Ineta Zommere
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste
  Ineta Zommere
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste

  Drošības sajūtas radītāja

  Ineta ir sertificēta zobārste kopš 2010. gada, studējusi RSU Stomatoloģijas fakultātē. Papildu pieredzi guvusi sertificētos kursos un semināros.

  Inetas stiprā puse ir endodontija. Viņai ir ļoti svarīgi, lai katrs pacients izprot ārstēšanas procesu un jūtas droši. Ineta ir smaidīga un atvērta gan lieliem, gan maziem pacientiem.

   Brīvajā laikā Ineta interesējas par astroloģiju un rokdarbiem.

   “Ļoti labi atceros brīdi, kad nolēmu mācīties par zobārsti. Mācījos 11. klasē, gaidīju autoostā autobusu un pēkšņi prātā iešāvās tāda doma. Mani tuvinieki bija ļoti pārsteigti par šādu ideju, jo apkārt neviens pat attālināti nebija saistīts ar medicīnu. Tomēr varu teikt, ka esmu īstajā vietā – strādāju profesijā, kas dod man piepildījumu, gandarījumu un lielu, lielu prieku par paveikto. “

 • Sandra Trautmane
  Zobārsts
  Sandra Trautmane
  Zobārsts

  Sandra Trautmane dzimusi Venecuēlā, kur 1999.gadā absolvējusi Zobārstniecības fakultāti. Sandra jau no studiju gadiem pratusi izdarīt visu ar dubultu atdevi, tāpēc neilgi pēc studiju beigšanas jau sākusi apmācīt jaunos studentus tieši protezēšanas jomā. Venecuēlā ieguvusi profesores grādu un bijusi Universitātē docētāja gandrīz 20 gadus. Sandra izdevusi piecas nozīmīgas publikācijas un ieguvusi akadēmiskus apbalvojumus par darbu zinātnē un akadēmiskajā darbā universitātē.

  Sandra pirmo reizi atbraukusi uz Latviju 2005.gadā, kad strādājusi par zobu protēzisti, taču atgriezusies pēc trīs gadiem atkal dzimtenē. Šobrīd gadu atkal ir Latvijā un Latviju uzskata par savām mājām, kur plāno pilnveidot savu zobārsta karjeru.

  Sandras aizrautība ar jaunākajiem pētījumiem ļauj viņai apgūt modernākās tendences zobārstniecībā, kā arī attīstīt viņas teorētiskās zināšanas.

  Sandra saka, ka pasaulē zobi neatšķiras un savu labāko ārstēšanu var sniegt jebkurā pasaules malā. Viņa mīl savu darbu, un to var sajust ikviens pacients, sastopoties ar Sandras sirsnību un labestību.

 • Agnese Breidaka
  Sertificēts zobu protēzists
  Agnese Breidaka
  Sertificēts zobu protēzists

  Agnese ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes zobārstniecības fakultāti, kā arī specializējusies zobu protezēšanā. Agnese, 2018.gadā pabeidzot tālākizglītības fakultāti, ieguva sertificēta protēzista grādu, sniedzot pacientiem augstākā līmeņa ārstēšanas iespējas.
  Agnese ir vairāku zobārstniecības asociāciju biedre, līdz ar to regulāri apmeklējot pasaules līmeņa konferences un seminārus. Savas zināšanas papildinājusi tādās valstīs kā Šveice, Vācija un Itālija.
  Dakteres zināšanu un prasmju trumpji ir zobu implanti un estētiskā priekšzobu protezēšana, kas ir arī viņas lielākais darba gandarījuma avots. Katru pacientu Agnese rūpīgi izmeklē, lai sniegtu vislabāko un piemērotāko ārstēšanu.
  Agnese savu brīvo laiku vislabprātāk pavada savos laukos kopā ar ģimeni.

 • Jeļena Serdceva
  Zobārste
  Jeļena Serdceva
  Zobārste

  Jeļena ir zobārste, kas Rīgas Stradiņu universitātes zobārstniecības fakultāti beigusi jau vairāk kā pirms desmit gadiem. Lielā pieredze un individuālā pieeja Jeļenai ļauj ārstēt katru pacientu mūsdienīgi un rūpīgi. Jeļenas galvenie trumpji ir tieši zobu terapeitiska ārstēšana- plombēšana un kanālu ārstēšana, tomēr ik viena mamma atzīs, ka Jeļena spēj atrast kontaktu pat ar ļoti bailīgajiem bērniem. Ja nepieciešams, Jeļena veic arī vieglas ekstrakcijas un nelielu zobu protezēšanu. Strādā arī pie bērnu zobu ārstēšanas pilnā narkozē.
  Brīvo laiku Jeļena vislabprātāk pavada kopā ar saviem bērniem, braucot tiem līdzi uz sporta spēlēm vai kopā pastaigājoties.

 • Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste, strādā ar pilno narkozi
  Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste, strādā ar pilno narkozi

  Pacietīgais bērnu draugs

  Marina ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus.

  Marina savu darbu veic ar augstāko precizitāti un atbildību, ir pacietīga un smaidīga, īpaši rūpējoties par gados jaunākajiem pacientiem.

   “Zobārstniecība mani interesēja jau bērnībā, kad pati tiku vesta pie jaukām, sirsnīgām un mīļām dakterēm. Arī es pret saviem pacientiem esmu mīļa un iejūtīga, lai viņi vienmēr justos komfortabli un droši. “

 • Silva Ķude
  Zobārsts, strādā ar pilno narkozi
  Silva Ķude
  Zobārsts, strādā ar pilno narkozi

  Silva pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Stomatoloģijas fakultāti. Par savu stipro pusi viņa sauc tieši terapiju, veicot zobu labošanu kā lielam, tā mazam. Silvas aizraušanās ir estētiskā plombēšana, kad bez lielas iejaukšanās iespējams uzlabot kā estētiku, tā atjaunot zoba anatomisko formu. Viņa ir lielisks palīgs zobu protēzistam, jo gatava sagatavot visu, lai var uzsākt protezēšanas darbus.

  Silva ir ieguvusi pieredzi gan Latvijas mēroga konferencēs, gan bijusi  pieredzes apmaiņā Itālijā. Silva turpina aizrautīgi papildināt savas zināšanas un iemaņas gan Latvijā, gan Eiropā.

  Silvas aizraušanās ir kopēja laika pavadīšana pie ūdens, vai slēpojot ar savu ģimeni, kā Latvijā, tā ceļojot pa pasauli. Tikpat aizrautīgi kā labot zobus, Silvai patīk gatavot veselīgus un gardus ēdienus.

 • Elena Steina
  Elena Šteina
  Zobārste
  Elena Steina
  Elena Šteina
  Zobārste

  Inovāciju meistars

  Elene Šteina ir zobārste ar vairā kā 25 gadu darba pieredzi. Absolvējusi Medicīnas akadēmiju, joprojām katru dienu interesējas par jaunākajām tehnoloģijām zobārstniecībā un inovācijām zobārstniecības materiālos. Elena nekad nepalaiž garām kursus un seminārus par zobārstniecības jaunākajām tendencēm gan Latvijā, gan ārpus tās. Elenai ir liela pieredze zobu terapijā, endodontijā, tāpat viņa lieliski tiek galā ar zobu protezēšanu. Katram pacientam pieiet ar īpašu rūpību, jo savu darbu uztver kā misiju.

  “Man patīk darīt savu darbu tā, lai man pašai ir prieks. Katru plombīti ielikt skaisti un lai ilgi kalpotu.”

  Elenas hobiji ir garas pastaigas un pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

 • Ilze Prikule
  Zobārsts
  Ilze Prikule
  Zobārsts

  Dr.Ilze Prikule ieguvusi ārsta diplomu Rīgas Stradiņa Universitātē medicīnas fakultātē, kā arī zobārstniecībā, jo plāno savu karjeru saistīt ar mutes dobuma ķirurģiju.

  Palīdzēt cilvēkiem ir viņas misija jau kopš bērnības. To pierāda arī viņas darbs neatliekamajā palīdzībā kā dienas, tā nakts maiņās.

  Ilzes prasmju lokā ir ne tikai zobu terapeitiska ārstēšana, bet arī sarežģītākas ķirurģiskas manipulācijas un ekstrakcijas.

  Ar savu smaidu un neatvairāmo harizmu, Ilze spēj saprasties kā ar pieaugušiem pacientiem, tā bērniem.

  Ilze mūsu klīnikā ir jau vairākus gadus, viņa ir kļuvusi par īstu cīņas biedru un neatņemamu kolēģi klīnikas kolektīvā.

  Brīvajā laikā Ilze ķer pēc svaiga gaisa dabā, īpaši iemīļota Ilzei ir viņas dzimtā Latgales puse, kur dodas biežās brīvdienās ar savu ģimeni.

 • Žanete Petruņina
  Zobārsts
  Žanete Petruņina
  Zobārsts
 • Jurģis Siliņš
  Zobārsts
  Jurģis Siliņš
  Zobārsts

  Jurģis ir absolvējis RSU Stomatoloģijas fakultāti. Jurģis ir zobārsts ceturtajā paaudzē, tāpēc zobārstniecība viņam burtiski plūst asinīs. Bērnības gadus pavadot mammas kabinetā, bijis pašsaprotami, ka savu nākotni saistīs ar zobārstniecību. Zobārstniecību Jurģis uztver ļoti nopietni, kā rezultātā vienmēr ir bijis izcilnieks savās studijās.

  Savu nākotni Jurģis saista ar zobu protezēšanu, tāpēc nemitīgi attīsta savas zināšanas kursos, semināros un uzcītīgā darbā. Jurģa siltais smaids atbruņo pat bailīgākos no mazajiem pacientiem. To pierāda arī lielā darba pieredze strādājot ar bērniem.

  Kā vaļasprieku Jurģis atzīst, ka labprātīgi lasa jaunākos zinātniskos rakstus.

 • Linards Lejiņš
  Zobārsts
  Linards Lejiņš
  Zobārsts

  Linards ir absolvējis RSU Stomatoloģijas fakultāti, kā arī aktīvi studē medicīnas fakultātē, lai tālāk savu izglītību saistītu ar sejas un žokļa ķirurģiju. Lai gan Linarda ģimenē neviens mediķis nav, vēlme par palīdzēšanu cilvēkiem Linardam bijusi jau kopš bērnības.

  Linards veic zobu terapeitisku ārstēšanu, kā plombēšanu un kanālu ārstēšanu, taču par savu kaislību viņš sauc zobu raušanu un akūtu ķirurģiju. Savu nākotni saista ar  zobu implantoloģiju.

  Brīvajā laikā Linards labprāt nododas makšķerēšanai.

 • Auguste Alekse
  Zobārsts
  Auguste Alekse
  Zobārsts

  Auguste ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultati. Zobārstniecības nozari Auguste izvēlējās, jo palīdzēšana citiem ir viņai svarīga jau kopš agras bērnības. Vienmēr dzīvespriecīga un smaidīga, tāpēc pašai likās pašsaprotami, ka smaida veselība kļūs arī par viņas dzīves ikdienu.

  Vislabprātāk Auguste strādā ar pieaugušajiem pacientiem, terapeitiski ārstē zobu bojājumus un veic kanālu ārstēšanu, taču labprāt palīdz arī mazajiem pacientiem tikt pie vesela smaida! Viņas gaišā personība atbruņo pat visbailīgākā mazā un lielā pacienta sirdi.

  Auguste par savu vaļasprieku sauc ceļošanu.

 • Gunita Priedite
  Gunita Priedīte
  Higiēniste
  Gunita Priedite
  Gunita Priedīte
  Higiēniste

  Zobiņu aprūpētāja

  Gunita jau vairāk nekā 10 gadus strādā par zobu higiēnisti. Izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobu higiēnistu skolā. Papildu zināšanas un pieredzi guvusi Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas pēcdiploma apmācību kursos.

  Gunita pedantiski un precīzi strādā ar katru pacientu, profesionāli veicot pilnu mutes dobuma higiēnu, kā arī instruē pacientus ikdienas mutes dobuma kopšanā.

   Gunita aizraujas ar jāšanas sportu un gūst prieku dārza darbos.

  “Gandarījumu sniedz pacienti, kas uzklausa padomus un ņem vērā ikdienas zobu kopšanas ieteikumus. Kad tiekamies atkārtoti, tie ir būtiski uzlabojuši mutes dobuma higiēnu, ir redzams progress.”

 • Karina Skabeike
  Karīna Skabeiķe
  Higiēniste
  Karina Skabeike
  Karīna Skabeiķe
  Higiēniste

  Karīna Škabeiķe ir zobu higiēnists  ar vairāk kā desmit gadu pieredzi. Savu karjeru sākusi kā zobu tehniķis, taču gribējusi palīdzēt pacientiem tiešā veidā. Ļoti labi pārzina arī zobārstniecības sfēru, jo asistējusi zobārstam gan Latvijas, gan Vācijas klīnikās. Karīna ļoti labi ārstē arī periodontoloģijas pacientus, diagnosticējot un apstrādājot katru smaganu kabatas. Karīnu ļoti interesē jaunākās tendences zobārstniecībā, līdz ar to spēj ieteikt pacientiem labāko un piemērotāko ārstēšanu un profilakses programmu. Ar jauko smaidu un darba prieku Karīna iepriecina ne vien pacientus, bet arī kolēģus!

  “Zobārstniecība vienmēr mani ir interesējusi, un šobrīd esmu atradusi savu īsto vietu. Savu darbu daru no sirds un ar prieku!”

  Karīnai patīk baudīt agrus rītus ar kafijas krūzi pērļojot. Tāpat dievina ceļot.

 • Annika Zaula
  Higiēniste
  Annika Zaula
  Higiēniste

  Annika pabeigusi Rīgas Stradiņa universitātes “Zobu higiēnistu” programmu, un nu jau vairākus gadus praktizē savā profesijā. Annikas stiprās puses ir pacietība un darba spējas, un to var novērtēt ikkatrs pacients, jo tiek īpaši apčubināts un aprūpēts. Annika ļoti nopietni izturas pret savu darbu, tāpēc vienmēr informē katru pacientu par zobu kopšanas īpatnībām, apmāca zobus tīrīt vēl labāk, kā arī iepazīstina ar jaunām aparatūrām un iesaka piemērotākos kopšanas līdzekļus.

  Annika savā darbā izmanto ultraskaņu, roku instrumentus, zobu diegu, zobu pulēšanu un sodas strūklu. Tāpat viņa katru pacientu var informēt par zobu balināšanas iespējām.

  Annikas hobiji ir garas pastaigas gar jūru, tāpat viņa atzīst, ka vislabāk spēj atpūsties kalnos.

 • Hardijs Rozenfelds
  Anesteziologs – reanimatologs
  Hardijs Rozenfelds
  Anesteziologs – reanimatologs
 • Kristīne Bite
  Zobārsta asistents
  Kristīne Bite
  Zobārsta asistents
 • Agnese Ivanova
  Anestēzijas masa
  Agnese Ivanova
  Anestēzijas masa
 • Ingrida Meza
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents
  Ingrida Meza
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents

  Gādīgās rokas

  Ingrīda pabeigusi Rīgas 1.medicīnas koledžu, kļūstot par zobārstniecības māsu. Veiklas rokas un atbildība pret darbu Ingrīdu padarījusi par neaizvietojamu palīgu klīnikas ikdienā. Atbildīgi izturās pret sterilitātes un dezinfekcijas prasībām.

  Ingrīdas hobijs ir rokdarbi un jaunu mākslas amatu apgūšana. Tāpat mīl gatavošanu, īpaši kūku cepšanu.

 • Lita Groduma
  Zobārsta asistents
  Lita Groduma
  Zobārsta asistents
 • Aiva Alksne
  Zobārsta asistents
  Aiva Alksne
  Zobārsta asistents
 • Alina Lubicka
  Alīna Ļubicka
  Zobārstniecības māsa
  Alina Lubicka
  Alīna Ļubicka
  Zobārstniecības māsa

  Mazo un lielo pacientu draugs

  Alīna ir zobārstniecības māsa. Darbā savu dakteri vienmēr respektē un palīdz zobārstniecības darbā ik mirkli. Alīna ir ļoti tīrīga un centīga. Alīnai svarīga maksimāla tīrība un sterilitāte. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, tāpēc savā darbā vienmēr ir smaidīga un atsaucīga.

 • Agnese Vanaga
  Zobārsta asistente
  Agnese Vanaga
  Zobārsta asistente

  Agnese mācās Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Viņas interese pret zobārstniecību ir acīmredzama, jo ļoti rūpīgi seko līdz katram zobārsta darbam un procedūrai, lai paplašinātu savas zināšanas.

  Agnese ļoti ātri apgūst savus pienākumus, lai pabeidzot universitāti spētu dod savas zināšanas un prasems augstākajā līmenī.

  Strādāšanu Dr.Apines zobārstniecības klīnikā Agnese uztver ļoti nopietni, viņa ir ļoti iemīļota kolēģe ne vien sava draudzīgā smaida dēļ, bet lielo darba spēju un reguālro izpalīdzēšanu dēļ.

  Agnese ļoti nopietni uztver katru sterilizācijas protokola daļu un ikdienas uzkopšanu.

  Agneses hobijs ar augstiem panākumiem ir florbols, kā arī ļoti mīl pavadīt laiku pie dabas ar saviem draugiem.

 • Krista Lagzdiņa
  Administratore
  Krista Lagzdiņa
  Administratore
 • Jānis Valdmanis
  Vadītājs
  Jānis Valdmanis
  Vadītājs