• Liga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists
  Liga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists

  Pieredzes un nopelniem bagāta

  Līga Apine ir zobu protēzists ar vairāk kā 30 gadu stāžu. Līgas pieredze un zināšanas ļauj katru pacientu ārstēt ar vislielāko atbildību, turklāt kombinācija ar jaunākajām tendencēm un tehnoloģiju sniedz vislabāko rezultātu. Līga ilgo darba gadu laikā zobu specialitāti apguvusi tik precīzi, ka viņa spēj pat visgrūtākos gadījumus atgriezt skaistā smaidā. Līga ar implantiem strādā jau vairāk kā desmit gadus, nemitīgi sekojot līdzi jaunumiem.

  Līgas stiprā pusē ir atrast piemērotāko ārstēšanas metodi un plānu atbilstošo katra iespējām un līdzekļiem, nekad neatsakot padomu. Neskatoties uz Līgas darba spējām, viņa nekautrējas lūgt padomu kolēģiem, pati, atzīstot, ka tikai komandas darbs var nest vislabāko rezultātu.

  Līgas lielākais gandarījums ir ārstēt pacientus ar “bezcerīgu” skatījumu uz saviem zobiem, bet, neatlaidīgi strādājot, pārvērst to lieliskā smaidā.

  Līgas vaļasprieki ir rokdarbi un lauku labumu sagādāšanas saviem mazbērniem.

 • Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists
  Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists

  Enerģiskā superdaktere

  Māra ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti un specializējusies zobu protezēšanā. Pieredzi ieguvusi Amerikas, Taivānas, Korejas, Šveices un Maskavas zobārstniecības klīnikās. Māra regulāri mācās un apmeklē profesionālos kursus, lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm.

  Implanti ir Māras aizraušanās, taču vienmēr atgādinot, ka implanti ir TRŪKSTOŠĀ zoba aizvietošana. Tik pat svarīgi ir rūpēties un saglabāt savus zobus. Implanti dod iespēju veikt vissarežģītākos ārstēšanas plānus kā pacientiem ar dažiem zaudētiem zobiem, tā pie pilnīga zobu trūkuma. Dr.Valdmanei ir svarīgi, lai pacients ir informēts un saprot ārstēšanas gaitu. Visu rūpīgi izstāstot un analizējot iespējamos ārstēšanas plānus, iespējams piepildīt ikviena pacienta vēlmes.

  Daktere ir apguvusi arī ķirurģisko manipulāciju aspektus, līdz ar to viņa veiksmīgi spēj analizēt arī ķirurģisko manipulāciju nepieciešamību, taču beigu lēmums tiek pieņemts tieši kopā vienojoties ar klīnikas ķirurgu.

  Vislielāko gandarījumu sniedz sadarbība ar kolēģiem, jo tieši strādāšana komandā ir klīnikas veiksmes atslēga.

  Ar lielu prieku Māra izbauda gan ceļojumus uz siltajām zemēm, gan arī slēpošanas piedzīvojumus. Mārai patīk gatavot un baudīt ēdienu.

  “Kopš brīža, kad izlēmu kļūt par zobārsti, sapņoju par savu klīniku. Klīnikas izveide kopā ar mammu ir bijis interesants, komplicēts un brīnišķīgs laiks. Ikreiz ienākot klīnikā, jūtos kā otrajās mājās. Mana darba panākumu atslēga slēpjas individuālajā pieejā, ko veltu katram pacientam. Lielākais gandarījums ir laimīgs pacients, kuram esmu palīdzējusi iegūt patiesu un skaistu smaidu.”

 • Vitalijs Burnašovs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs
  Vitalijs Burnašovs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs

  Vitālijs Burnašovs ir klīnikas ķirurgs. Viņa spējas sejas, žokļu un mutes ķirurģijā ir nebeidzamas- sākot ar visvienkāršākajām zobu ekstrakcijām līdz sarežģītām kaula operācijām. Ar kādu rūpību viņš izņem kustīgu zobu, tāpat viņš spēj viegli izņemt sarežģītus neizšķīlušos gudrības zobus. Kā pats ķirurgs uzsver, mūsdienās zobu vairs nerauj, bet to izņem. Galvenā māksla ir nevis nesaudzīgi zobu dabūt laukā, bet viegli un pareizajiem instrumentiem izņemt.

  Taču vislielāko gandarījumu Vitālijam sniedz tieši sarežģītākas operācijas. Klīnikas ķirurgs ir specializējies visdažādākajās implantoloģijas manipulācijās- implantu ievietošana, tūlītēja implanta ievietošanā pēc zoba ekstrakcijas, kaula audzēšanās augšžokļa un apakšžokļa kaula trūkuma gadījumā. Vitālija pedantiskā pieeja katram pacientam nes veiksmīgus rezultātus ik dienu, jo Vitālijs ir piesardzīgs ar katru klīnisko gadījumu. Vitālijs nepieņem kompromisus savos lēmumos, jo zina, ka pareizi izdarīts darbs šodien nesīs darba augļus ilgstoši. Lielās rūpības dēļ pacients ir drošās rokās katrā operācijā.

  Savu pieredzi Vitālijs krāj ne vien strādājot, bet nemitīgi apmeklējot pasaules klases kursus. Tikai pēdējā gada laikā vien Vitālijs ir apmeklējis teorētiskos un praktiskos kursus Kubā, Ungārijā, Vācijā. Tikpat nopietni apmeklē konferences un kursus, kuri rīkoti Latvijā saistībā ar Šveices un Vācijas ražotajiem zobu implantiem.

 • Rūta Egļukalne
  Rūta Egļukalne
  Zobārste
  Rūta Egļukalne
  Rūta Egļukalne
  Zobārste

  Šobrīd dekrētā!

  Prieka gariņš

  Rūta ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums. Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska zobu ārstēšana un protezēšana. Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar mūsu jaunākajiem pacientiem. Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu. Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un baltu smaidu!

  Brīvajā laikā Rūta mīl aktīvu atpūtu. Kā savu lielāko aizraušanos sauc Itāliju, jo mīl tās laikapstākļus un gardi paēst.

  “Ik dienas izbaudu darbu ar pacientiem, jo labi paveikts darbs piepilda dienu ar gandarījumu. Veicu darbu tā, lai pēc 10 gadiem uz to varētu skatīties ar lepnumu.”

 • Ineta Zommere
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste
  Ineta Zommere
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste

  Drošības sajūtas radītāja

  Ineta ir sertificēta zobārste kopš 2010. gada, studējusi RSU Stomatoloģijas fakultātē. Papildu pieredzi guvusi sertificētos kursos un semināros.

  Inetas stiprā puse ir endodontija. Viņai ir ļoti svarīgi, lai katrs pacients izprot ārstēšanas procesu un jūtas droši. Ineta ir smaidīga un atvērta gan lieliem, gan maziem pacientiem.

   Brīvajā laikā Ineta interesējas par astroloģiju un rokdarbiem.

   “Ļoti labi atceros brīdi, kad nolēmu mācīties par zobārsti. Mācījos 11. klasē, gaidīju autoostā autobusu un pēkšņi prātā iešāvās tāda doma. Mani tuvinieki bija ļoti pārsteigti par šādu ideju, jo apkārt neviens pat attālināti nebija saistīts ar medicīnu. Tomēr varu teikt, ka esmu īstajā vietā – strādāju profesijā, kas dod man piepildījumu, gandarījumu un lielu, lielu prieku par paveikto. “

 • Sandra Trautmane
  Zobārsts
  Sandra Trautmane
  Zobārsts

  Sandra Trautmane dzimusi Venecuēlā, kur 1999.gadā absolvējusi Zobārstniecības fakultāti. Sandra jau no studiju gadiem pratusi izdarīt visu ar dubultu atdevi, tāpēc neilgi pēc studiju beigšanas jau sākusi apmācīt jaunos studentus tieši protezēšanas jomā. Venecuēlā ieguvusi profesores grādu un bijusi Universitātē docētāja gandrīz 20 gadus. Sandra izdevusi piecas nozīmīgas publikācijas un ieguvusi akadēmiskus apbalvojumus par darbu zinātnē un akadēmiskajā darbā universitātē.

  Sandra pirmo reizi atbraukusi uz Latviju 2005.gadā, kad strādājusi par zobu protēzisti, taču atgriezusies pēc trīs gadiem atkal dzimtenē. Šobrīd gadu atkal ir Latvijā un Latviju uzskata par savām mājām, kur plāno pilnveidot savu zobārsta karjeru.

  Sandras aizrautība ar jaunākajiem pētījumiem ļauj viņai apgūt modernākās tendences zobārstniecībā, kā arī attīstīt viņas teorētiskās zināšanas.

  Sandra saka, ka pasaulē zobi neatšķiras un savu labāko ārstēšanu var sniegt jebkurā pasaules malā. Viņa mīl savu darbu, un to var sajust ikviens pacients, sastopoties ar Sandras sirsnību un labestību.

 • Madara Dzudzilo
  Zobārsts
  Madara Dzudzilo
  Zobārsts

  Madara absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti un zobārsta profesijā strādā jau x gadus. Savu darba pieredzi sāka kā zobu terapeits, taču lielā interese pret zobārstniecību ļāvusi Madarai pastiprināti apgūt arī protezēšanu un endodontiju. Madara savu dara ar īpašu rūpību, līdz ar to katrs pacients ir aprūpēts un drošās rokās.

  Madaras interese par mutes dobumu ir nebeidzama, un tā neļauj viņai ne mirkli apstāties pie sasniegtā. Šobrīd Madara raksta diplomdarbu savā doktorantūras darbā par mutes dobuma gļotādu. Ikdienā viņa paspēj starp datu apkopošanu arhīvā, datu apkopošanu un pētīšanu, arī apmeklēt arī jaunākos kursus un seminārus kā Latvijā, tā pasaulē.

  Madara mīl ceļot un bauda ikvienu momentu ar ģimeni.

 • Silva Jumiķe
  Zobārsts, strādā ar pilno narkozi
  Silva Jumiķe
  Zobārsts, strādā ar pilno narkozi

  Silva pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Stomatoloģijas fakultāti. Par savu stipro pusi viņa sauc tieši terapiju, veicot zobu labošanu kā lielam, tā mazam. Silvas aizraušanās ir estētiskā plombēšana, kad bez lielas iejaukšanās iespējams uzlabot kā estētiku, tā atjaunot zoba anatomisko formu. Viņa ir lielisks palīgs zobu protēzistam, jo gatava sagatavot visu, lai var uzsākt protezēšanas darbus.

  Silva ir ieguvusi pieredzi gan Latvijas mēroga konferencēs, gan bijusi  pieredzes apmaiņā Itālijā. Silva turpina aizrautīgi papildināt savas zināšanas un iemaņas gan Latvijā, gan Eiropā.

  Silvas aizraušanās ir kopēja laika pavadīšana pie ūdens, vai slēpojot ar savu ģimeni, kā Latvijā, tā ceļojot pa pasauli. Tikpat aizrautīgi kā labot zobus, Silvai patīk gatavot veselīgus un gardus ēdienus.

 • Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste, strādā ar pilno narkozi
  Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste, strādā ar pilno narkozi

  Pacietīgais bērnu draugs

  Marina ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus.

  Marina savu darbu veic ar augstāko precizitāti un atbildību, ir pacietīga un smaidīga, īpaši rūpējoties par gados jaunākajiem pacientiem.

   “Zobārstniecība mani interesēja jau bērnībā, kad pati tiku vesta pie jaukām, sirsnīgām un mīļām dakterēm. Arī es pret saviem pacientiem esmu mīļa un iejūtīga, lai viņi vienmēr justos komfortabli un droši. “

 • Anastasija Vlasova
  Zobārsts
  Anastasija Vlasova
  Zobārsts

  Anastasija ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti. Anastasija ir zobu terapeits, kas īpaši specializējies zobu plombēšanā. Tāpat Anastasija veic sakņu kanālu ārstēšanu, ekstrakcijas un nelielu protezēšanu. Pieredzi guvusi dažādos kursos  gan Latvijā, gan ārvalstīs. Anastasija vēlas savas prasmes nemitīgi papildināt, tādēļ regulāri apmeklē jaunākos kursus un seminārus, kā arī seko jaunumiem arī tiešsaistē. Anastasijas pozitīvā daba ļauj veiksmīgi saprasties kā ar pieaugušajiem, tā mazajiem pacientiem. Vēlme sniegt pacientam vislabāko ārstēšanu liek viņai veikt visprecīzāko problēmas izmeklēšanu un diagnostiku.

  Anastasijas hobiji ir ceļošana un riteņbraukšana.

 • Elena Steina
  Elena Šteina
  Zobārste
  Elena Steina
  Elena Šteina
  Zobārste

  Inovāciju meistars

  Elene Šteina ir zobārste ar vairā kā 25 gadu darba pieredzi. Absolvējusi Medicīnas akadēmiju, joprojām katru dienu interesējas par jaunākajām tehnoloģijām zobārstniecībā un inovācijām zobārstniecības materiālos. Elena nekad nepalaiž garām kursus un seminārus par zobārstniecības jaunākajām tendencēm gan Latvijā, gan ārpus tās. Elenai ir liela pieredze zobu terapijā, endodontijā, tāpat viņa lieliski tiek galā ar zobu protezēšanu. Katram pacientam pieiet ar īpašu rūpību, jo savu darbu uztver kā misiju.

  “Man patīk darīt savu darbu tā, lai man pašai ir prieks. Katru plombīti ielikt skaisti un lai ilgi kalpotu.”

  Elenas hobiji ir garas pastaigas un pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

 • Gunita Priedite
  Gunita Priedīte
  Higiēniste
  Gunita Priedite
  Gunita Priedīte
  Higiēniste

  Zobiņu aprūpētāja

  Gunita jau vairāk nekā 10 gadus strādā par zobu higiēnisti. Izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobu higiēnistu skolā. Papildu zināšanas un pieredzi guvusi Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas pēcdiploma apmācību kursos.

  Gunita pedantiski un precīzi strādā ar katru pacientu, profesionāli veicot pilnu mutes dobuma higiēnu, kā arī instruē pacientus ikdienas mutes dobuma kopšanā.

   Gunita aizraujas ar jāšanas sportu un gūst prieku dārza darbos.

  “Gandarījumu sniedz pacienti, kas uzklausa padomus un ņem vērā ikdienas zobu kopšanas ieteikumus. Kad tiekamies atkārtoti, tie ir būtiski uzlabojuši mutes dobuma higiēnu, ir redzams progress.”

 • Karina Skabeike
  Karīna Skabeiķe
  Higiēniste
  Karina Skabeike
  Karīna Skabeiķe
  Higiēniste

  Karīna Škabeiķe ir zobu higiēnists  ar vairāk kā desmit gadu pieredzi. Savu karjeru sākusi kā zobu tehniķis, taču gribējusi palīdzēt pacientiem tiešā veidā. Ļoti labi pārzina arī zobārstniecības sfēru, jo asistējusi zobārstam gan Latvijas, gan Vācijas klīnikās. Karīna ļoti labi ārstē arī periodontoloģijas pacientus, diagnosticējot un apstrādājot katru smaganu kabatas. Karīnu ļoti interesē jaunākās tendences zobārstniecībā, līdz ar to spēj ieteikt pacientiem labāko un piemērotāko ārstēšanu un profilakses programmu. Ar jauko smaidu un darba prieku Karīna iepriecina ne vien pacientus, bet arī kolēģus!

  “Zobārstniecība vienmēr mani ir interesējusi, un šobrīd esmu atradusi savu īsto vietu. Savu darbu daru no sirds un ar prieku!”

  Karīnai patīk baudīt agrus rītus ar kafijas krūzi pērļojot. Tāpat dievina ceļot.

 • Annika Sutre
  Higiēniste
  Annika Sutre
  Higiēniste

  Annika pabeigusi Rīgas Stradiņa universitātes “Zobu higiēnistu” programmu, un nu jau vairākus gadus praktizē savā profesijā. Annikas stiprās puses ir pacietība un darba spējas, un to var novērtēt ikkatrs pacients, jo tiek īpaši apčubināts un aprūpēts. Annika ļoti nopietni izturas pret savu darbu, tāpēc vienmēr informē katru pacientu par zobu kopšanas īpatnībām, apmāca zobus tīrīt vēl labāk, kā arī iepazīstina ar jaunām aparatūrām un iesaka piemērotākos kopšanas līdzekļus.

  Annika savā darbā izmanto ultraskaņu, roku instrumentus, zobu diegu, zobu pulēšanu un sodas strūklu. Tāpat viņa katru pacientu var informēt par zobu balināšanas iespējām.

  Annikas hobiji ir garas pastaigas gar jūru, tāpat viņa atzīst, ka vislabāk spēj atpūsties kalnos.

 • Hardijs Rozenfelds
  Anesteziologs – reanimatologs
  Hardijs Rozenfelds
  Anesteziologs – reanimatologs
 • Nataļja Dubrovska
  Anestēzijas masa
  Nataļja Dubrovska
  Anestēzijas masa
 • Ingrida Meza
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents
  Ingrida Meza
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents

  Gādīgās rokas

  Ingrīda pabeigusi Rīgas 1.medicīnas koledžu, kļūstot par zobārstniecības māsu. Veiklas rokas un atbildība pret darbu Ingrīdu padarījusi par neaizvietojamu palīgu klīnikas ikdienā. Atbildīgi izturās pret sterilitātes un dezinfekcijas prasībām.

  Ingrīdas hobijs ir rokdarbi un jaunu mākslas amatu apgūšana. Tāpat mīl gatavošanu, īpaši kūku cepšanu.

 • Anastasija Pļuhina
  Zobārsta asistents
  Anastasija Pļuhina
  Zobārsta asistents

  Anastasija ir zobārstniecības māsa, kas absolvējusi Rīgas 1. medicīnas koledžu un Rīgas Stradiņu Universitātes zobu higiēnistu akadēmisko skolu. Anastasiju vienmēr ir interesējusi zobārstniecība un viņa vēlas lauzt sabiedrībā iegājušos uzskatu, ka zobi ir tikai zobi un neskar visu organismu kopumā. Zinoša, mīļa un izpalīdzīga, tā Anastasiju raksturo viņas kolēģi. Būdama komunikabla, Anastasija saprotas gan ar lieliem, gan ar maziem pacientiem, silti uzsmaidot ik vienam.

  Anastasija pret saviem pienākumiem attiecas ļoti nopietni, savukārt brīvajā laikā priekšroku dod aktīvai atpūtai svaigā gaisā.

 • Sintija Tretjaka
  Sintija Tretjaka
  Zobārsta asistente
  Sintija Tretjaka
  Sintija Tretjaka
  Zobārsta asistente

  Sintija ir zobārsta asistents kas ar jauku smaidu sagaida ikvienu pacientu. Vienmēr labā noskaņojumā un centīga. Sintijai ir augsti standarti pret sterilizācijas prasībām, tādēļ veic savu darbu ar īpašu rūpību.

 • Vera Borina
  Zobārsta asistents
  Vera Borina
  Zobārsta asistents

  Verai jau kopš mazotnes ir bijis bail no zobārsta, lai stātos bailēm pretī, viņa nolēma apgūt zobārstniecības māsas amatu 1. Medicīnas koledžā un iemīlēja visu zobārstniecības nozari. Ar savu sirsnīgo smaidu un profesionalitāti Vera ikvienam pacientam liek justies nepiespiesti un droši. Vera ir uzticamas balsts savam zobārstam, gatava palīdzēt ik mirkli. Nopietni attiecas pret dezinfekcijas un sterilitātes prasībām.

  Savu brīvo laiku Vera pavada kopā ar ģimeni un ceļojot, kā arī – aizraujas ar fotografiju.

 • Alina Lubicka
  Alīna Ļubicka
  Zobārstniecības māsa
  Alina Lubicka
  Alīna Ļubicka
  Zobārstniecības māsa

  Mazo un lielo pacientu draugs

  Alīna ir zobārstniecības māsa. Darbā savu dakteri vienmēr respektē un palīdz zobārstniecības darbā ik mirkli. Alīna ir ļoti tīrīga un centīga. Alīnai svarīga maksimāla tīrība un sterilitāte. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, tāpēc savā darbā vienmēr ir smaidīga un atsaucīga.

 • Agnese Vanaga
  Zobārsta asistente
  Agnese Vanaga
  Zobārsta asistente

  Agnese mācās Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Viņas interese pret zobārstniecību ir acīmredzama, jo ļoti rūpīgi seko līdz katram zobārsta darbam un procedūrai, lai paplašinātu savas zināšanas.

  Agnese ļoti ātri apgūst savus pienākumus, lai pabeidzot universitāti spētu dod savas zināšanas un prasems augstākajā līmenī.

  Strādāšanu Dr.Apines zobārstniecības klīnikā Agnese uztver ļoti nopietni, viņa ir ļoti iemīļota kolēģe ne vien sava draudzīgā smaida dēļ, bet lielo darba spēju un reguālro izpalīdzēšanu dēļ.

  Agnese ļoti nopietni uztver katru sterilizācijas protokola daļu un ikdienas uzkopšanu.

  Agneses hobijs ar augstiem panākumiem ir florbols, kā arī ļoti mīl pavadīt laiku pie dabas ar saviem draugiem.

 • Līva Bankova
  Zobārstniecības māsa
  Līva Bankova
  Zobārstniecības māsa

  Līva ir zobārstniecības māsa, kas apguvusi savu profesiju Rīgas Stradiņa universitātē. Ar aizrautību pilda savus pienākumus ikdienas darbos, kā arī ar interesi gūst jaunas zināšanas dažādos kursos. Līva ir centīga, veicot savus darba pienākumus, tāpat arī neatsaka izpalīdzēt saviem kolēģiem. Sākotnēji Līva var šķist klusa, taču īstenībā viņas humora izjūta var apburt ikvienu kolektīvā. Līva brīvdienas pavada aktīvi atpūšoties, kā arī ceļojot.

 • Dana Butjanova
  Zobārsta asistents
  Dana Butjanova
  Zobārsta asistents

  Dana ir mūsu enerģiskā zobārsta asistente. Viņa ir absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas koledžu un nu jau vairākus gadus darbojas savā profesijā. Dana ar prieku asistē dakterim un palīdz pacientam iegūt skaistu smaidu. Ar savu pozitīvo enerģiju viņa ir neatņemama kolektīva daļa. Dana nopietni attiecas pret saviem ikdienas darba pienākumiem un neatsaka izpalīdzēt kolēģiem, kad nepieciešams. Sterilitāte un dezinfekcija ir viņas prioritāšu saraksta augšdaļā.

  Ārpus darba laika Dana nodarbojas ar grafikas dizainu, šobrīd arī pastiprināti studē šo priekšmetu, lai kādudien spētu pilnībā pievērsties tikai grafikai, dizainam un mākslai. Savu brīvo laiku labprāt pavada ar savu ģimeni gan Latvijas dabā, gan ceļojot.

   

 • Ieva Bergere
  Klīnikas administratore
  Ieva Bergere
  Klīnikas administratore

  Ieva ir klīnikas administratore. Savu darbu viņa veic ar lielāko atbildības sajūtu, iedziļinoties ikkatrā detaļā. Ar lielāko degsmi, cenšas atrisināt radušos sarežģījumus. Ieva ir iemīļota ikvienam klīnikas kolektīvā, jo neatsaka palīdzību, kad vien iespējams. Sirsnīgs smaids un laipna attieksme ir Ievas trumpis katrā darba dienā.

  Ievas aizraušanās ir viņas suņi. To vislabāk var redzēt Ievas acīs, kad tās iemirdzas par viņiem runājot.

   

 • Krista Lagzdiņa
  Administratore
  Krista Lagzdiņa
  Administratore
 • Jānis Valdmanis
  Vadītājs
  Jānis Valdmanis
  Vadītājs