• Liga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists
  Liga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists

  Pieredzes un nopelniem bagāta

  Līga ir klīnikas galvenā ārste ar vairāk nekā 30 gadu darba pieredzi. Pēc Medicīnas akadēmijas absolvēšanas viņa specializējusies protezēšanas jomā un pieredzi guvusi Maskavas, Igaunijas, Vācijas un Itālijas klīnikās. Līga regulāri apmeklē kursus un seminārus profesionāļiem, lai sekotu līdzi jaunākajām zobu ārstēšanas tendencēm.

  Līga katram pacientam piedāvā ārstēšanas metodi atbilstoši tā iespējām un līdzekļiem, un nekad neatsaka padomu.

  Līgas vaļasprieki ir skriešana, distanču slēpošana un rokdarbi.

  “Lielāko gandarījumu sniedz pacienti, kas uz klīniku atnāk ar “bezcerīgu” skatījumu uz saviem zobiem, bet, neatlaidīgi strādājot, mēs kopīgi spējam “bezcerību” pārvērst lieliskā smaidā.”

 • Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists
  Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists

  Enerģiskā superdaktere

  Māra ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti un specializējusies zobu protezēšanā. Pieredzi ieguvusi Amerikas, Taivānas, Korejas un Maskavas zobārstniecības klīnikās. Māra regulāri mācās un apmeklē profesionālos kursus, lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm.

  Māra ir klīnikas pozitīvais gariņš, kas uzlādē un saliedē kolektīvu.

  Ar lielu prieku Māra izbauda gan ceļojumus uz siltajām zemēm, gan arī slēpošanas piedzīvojumus. Mārai patīk gatavot un baudīt ēdienu.

  “Kopš brīža, kad izlēmu kļūt par zobārsti, sapņoju par savu klīniku. Klīnikas izveide kopā ar mammu ir bijis interesants, komplicēts un brīnišķīgs laiks. Ikreiz ienākot klīnikā, jūtos kā otrajās mājās. Mana darba panākumu atslēga slēpjas individuālajā pieejā, ko veltu katram pacientam. Lielākais gandarījums ir laimīgs pacients, kuram esmu palīdzējusi iegūt patiesu un skaistu smaidu.”

 • Vitalijs Burnašovs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs
  Vitalijs Burnašovs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs

  Vitālijs Burnašovs ir klīnikas ķirurgs, kurš specializējies implantu ievietošanā, sarežģītu ekstrakciju veikšanā, kā arī kaulu transplantāciju operācijās.

  Vitālijs regulāri apmeklē starptautiskas zobārstniecības konferences un seminārus pie pasaules klases speciālistiem, lai sniegtu saviem pacientiem mūsdienīgus un augstākās klases zobu ķirurģijas pakalpojumus.

 • Ineta Zommere
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste
  Ineta Zommere
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste

  Drošības sajūtas radītāja

  Ineta ir sertificēta zobārste kopš 2010. gada, studējusi RSU Stomatoloģijas fakultātē. Papildu pieredzi guvusi sertificētos kursos un semināros.

  Inetas stiprā puse ir endodontija. Viņai ir ļoti svarīgi, lai katrs pacients izprot ārstēšanas procesu un jūtas droši. Ineta ir smaidīga un atvērta gan lieliem, gan maziem pacientiem.

   Brīvajā laikā Ineta interesējas par astroloģiju un rokdarbiem.

   “Ļoti labi atceros brīdi, kad nolēmu mācīties par zobārsti. Mācījos 11. klasē, gaidīju autoostā autobusu un pēkšņi prātā iešāvās tāda doma. Mani tuvinieki bija ļoti pārsteigti par šādu ideju, jo apkārt neviens pat attālināti nebija saistīts ar medicīnu. Tomēr varu teikt, ka esmu īstajā vietā – strādāju profesijā, kas dod man piepildījumu, gandarījumu un lielu, lielu prieku par paveikto. “

 • Rūta Egļukalne
  Rūta Egļukalne
  Zobārste
  Rūta Egļukalne
  Rūta Egļukalne
  Zobārste

  Prieka gariņš

  Rūta ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums. Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska zobu ārstēšana un protezēšana. Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar mūsu jaunākajiem pacientiem. Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu. Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un baltu smaidu!

  Brīvajā laikā Rūta mīl aktīvu atpūtu. Kā savu lielāko aizraušanos sauc Itāliju, jo mīl tās laikapstākļus un gardi paēst.

  “Ik dienas izbaudu darbu ar pacientiem, jo labi paveikts darbs piepilda dienu ar gandarījumu. Veicu darbu tā, lai pēc 10 gadiem uz to varētu skatīties ar lepnumu.”

 • Elena Steina
  Elena Šteina
  Zobārste
  Elena Steina
  Elena Šteina
  Zobārste

  Inovāciju meistars

  Elene Šteina ir zobārste ar vairā kā 25 gadu darba pieredzi. Absolvējusi Medicīnas akadēmiju, joprojām katru dienu interesējas par jaunākajām tehnoloģijām zobārstniecībā un inovācijām zobārstniecības materiālos. Elena nekad nepalaiž garām kursus un seminārus par zobārstniecības jaunākajām tendencēm gan Latvijā, gan ārpus tās. Elenai ir liela pieredze zobu terapijā, endodontijā, tāpat viņa lieliski tiek galā ar zobu protezēšanu. Katram pacientam pieiet ar īpašu rūpību, jo savu darbu uztver kā misiju.

  “Man patīk darīt savu darbu tā, lai man pašai ir prieks. Katru plombīti ielikt skaisti un lai ilgi kalpotu.”

  Elenas hobiji ir garas pastaigas un pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

 • Kate Roce
  Kate Roce
  Zobārste
  Kate Roce
  Kate Roce
  Zobārste

  Smaidu dakteris

  Kate ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Dr.Kate ir klīnikas zobārsts, kas vienmēr ir labā noskaņojumā. Ar smaidu sagaidīs ik vienu pacientu. Kate ir zobārsts-terapeits, veic kā zobu labošanu, tā kanālu ārstēšanu. Ar lielu rūpību veiks zobu labošanu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 • Jekaterina Kelsina
  Jekaterina Keļsina
  Zobārste
  Jekaterina Kelsina
  Jekaterina Keļsina
  Zobārste

  Jekaterina ir ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Jekaterina ir zobu terapeits, kas ar lielu rūpību veic zobu labošanu. Visvairāk specializējusies zobu plombēšanā un kanālu ārstēšanā. Ar tikpat lielu centību Jekaterina veic bērnu zobu labošanu. Specializējusies dažādos kursos kā Latvijā, tā ārpus tās.

 • Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste
  Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste

  Pacietīgais bērnu draugs

  Marina ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus.

  Marina savu darbu veic ar augstāko precizitāti un atbildību, ir pacietīga un smaidīga, īpaši rūpējoties par gados jaunākajiem pacientiem.

   “Zobārstniecība mani interesēja jau bērnībā, kad pati tiku vesta pie jaukām, sirsnīgām un mīļām dakterēm. Arī es pret saviem pacientiem esmu mīļa un iejūtīga, lai viņi vienmēr justos komfortabli un droši. “

 • Gunita Priedite
  Gunita Priedīte
  Higiēniste
  Gunita Priedite
  Gunita Priedīte
  Higiēniste

  Zobiņu aprūpētāja

  Gunita jau vairāk nekā 10 gadus strādā par zobu higiēnisti. Izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobu higiēnistu skolā. Papildu zināšanas un pieredzi guvusi Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas pēcdiploma apmācību kursos.

  Gunita pedantiski un precīzi strādā ar katru pacientu, profesionāli veicot pilnu mutes dobuma higiēnu, kā arī instruē pacientus ikdienas mutes dobuma kopšanā.

   Gunita aizraujas ar jāšanas sportu un gūst prieku dārza darbos.

  “Gandarījumu sniedz pacienti, kas uzklausa padomus un ņem vērā ikdienas zobu kopšanas ieteikumus. Kad tiekamies atkārtoti, tie ir būtiski uzlabojuši mutes dobuma higiēnu, ir redzams progress.”

 • Karina Skabeike
  Karīna Skabeiķe
  Higiēniste
  Karina Skabeike
  Karīna Skabeiķe
  Higiēniste

  Karīna Škabeiķe ir zobu higiēnists  ar vairāk kā desmit gadu pieredzi. Savu karjeru sākusi kā zobu tehniķis, taču gribējusi palīdzēt pacientiem tiešā veidā. Ļoti labi pārzina arī zobārstniecības sfēru, jo asistējusi zobārstam gan Latvijas, gan Vācijas klīnikās. Karīna ļoti labi ārstē arī periodontoloģijas pacientus, diagnosticējot un apstrādājot katru smaganu kabatas. Karīnu ļoti interesē jaunākās tendences zobārstniecībā, līdz ar to spēj ieteikt pacientiem labāko un piemērotāko ārstēšanu un profilakses programmu. Ar jauko smaidu un darba prieku Karīna iepriecina ne vien pacientus, bet arī kolēģus!

  “Zobārstniecība vienmēr mani ir interesējusi, un šobrīd esmu atradusi savu īsto vietu. Savu darbu daru no sirds un ar prieku!”

  Karīnai patīk baudīt agrus rītus ar kafijas krūzi pērļojot. Tāpat dievina ceļot.

 • Ingrida Meza
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents
  Ingrida Meza
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents

  Gādīgās rokas

  Ingrīda pabeigusi Rīgas 1.medicīnas koledžu, kļūstot par zobārstniecības māsu. Veiklas rokas un atbildība pret darbu Ingrīdu padarījusi par neaizvietojamu palīgu klīnikas ikdienā. Atbildīgi izturās pret sterilitātes un dezinfekcijas prasībām.

  Ingrīdas hobijs ir rokdarbi un jaunu mākslas amatu apgūšana. Tāpat mīl gatavošanu, īpaši kūku cepšanu.

 • Sintija Tretjaka
  Sintija Tretjaka
  Zobārsta asistente
  Sintija Tretjaka
  Sintija Tretjaka
  Zobārsta asistente

  Sintija ir zobārsta asistents kas ar jauku smaidu sagaida ikvienu pacientu. Vienmēr labā noskaņojumā un centīga. Sintijai ir augsti standarti pret sterilizācijas prasībām, tādēļ veic savu darbu ar īpašu rūpību.

 • Alina Lubicka
  Alīna Ļubicka
  Zobārstniecības māsa
  Alina Lubicka
  Alīna Ļubicka
  Zobārstniecības māsa

  Mazo un lielo pacientu draugs

  Alīna ir zobārstniecības māsa. Darbā savu dakteri vienmēr respektē un palīdz zobārstniecības darbā ik mirkli. Alīna ir ļoti tīrīga un centīga. Alīnai svarīga maksimāla tīrība un sterilitāte. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, tāpēc savā darbā vienmēr ir smaidīga un atsaucīga.

 • Ilze Prikule
  Ilze Prikule
  Zobārsta asistente
  Ilze Prikule
  Ilze Prikule
  Zobārsta asistente

  Atbildīgais palīgs

  Ilze Prikule ir pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Medicīnas fakultāti un šobrīd aktīvi studē zobārstniecību. Ilze klīnikā ir ļoti iemīļota ne vien čaklo roku dēļ, bet arī nebeidzamā dzīvesprieka dēļ. Viņai ir augsta atbildības sajūta un, ja vien būs viņas varā, nekad neatteiks palīdzību un padomu.

 • Ance Rozembauma
  Ance Rozenbauma
  Zobārsta asistente
  Ance Rozembauma
  Ance Rozenbauma
  Zobārsta asistente

  Kārtības rūķis

  Ance savu ikdienu vienmēr saistījusi ar medicīnu. Jau pēc vidusskolas apguvusi medicīnas pamatus sabiedrības veselības jomā, tālāk veikusi darbus, kas saistīti ar klientu apkalpošanas un palīdzēšanas jomu, taču veiksmīgi atradusi savu aicinājumu būt par zobārsta palīgu.

  Jau pēc koledžas pabeigšanas Ance uzsāka praksi mūsu klīnikā un jau no pirmās dienas viņa ir iemīļota visā kolektīvā. Ne vien patiesais smaids, bet arī nenogurdināmās darba spējas patiesi ļāvušas viņai iejusties klīnikas darba gaitā.

  Ance ļoti mīl kārtību. Viņa uzskata, ka katrai lietai ir sava vieta, un ja vēl nav, tad tādu atradīs.

  Ance mīl ceļot, īpaši, ja to var darīt motocikla aizmugurē. Tāpat mīl pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni. Brīvos vakaros Ance aizraujas ar literatūru un mūziku.

 • Jūlija Grafejeva
  Zobārsta asistente
  Jūlija Grafejeva
  Zobārsta asistente

  Jūlija ir zobārsta asistents, kas ar prieku palīdz darbā ik vienam ārstam. Savu darbu uztver ar augstāko atbildības sajūtu. Ar īpašu rūpību izturas pret sterilitātes prasībām. Jūlija ir ļoti dzīvespriecīga un laipna, ja vien var, nekad neatsaka palīdzību kādam. Jūlija ir īpaši liels palīgs darbā ar mazajiem pacientiem.

  Jūlijas hobijs ir ceļot un pavadīt laiku ar savu mazo bērniņu.

 • Liga Pasa
  Līga Pāsa
  Klīnikas administratore
  Liga Pasa
  Līga Pāsa
  Klīnikas administratore

  Klīnikas eņģelis

  Līga ir klīnikas smaidīgais eņģelis. Administrācijas darbu veic ar augstāko atbildības sajūtu, iedziļinoties katrā detaļā. Viņa ieklausās katrā pacientā, lai veiksmīgi atrisinātu radušos situāciju. Sirsnīgums un laipnība ir Līgas spožākās īpašības, ko sajūt ikviens jau pirmajā brīdī.Ne vien pacientu, bet arī klīnikas kolektīva neatņemams palīgs.

 • Beatrise Birina
  Klīnikas administratore
  Beatrise Birina
  Klīnikas administratore
 • Jānis Valdmanis
  Vadītājs
  Jānis Valdmanis
  Vadītājs

   

Pieraksties jaunumiem!