Zobu taisnošanas kapes

Zobu taisnošanas kapes ir pilnībā izmainījušas ortodontisko ārstēšanu! Jaunākās paaudzes  ortodontiskās kapes mūsdienīgai ārstēšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai ir lieliska zobu taisnošanas alternatīva zobu breketēm. Tās ir caurspīdīgas, maz pamanāmas, ērtas  un izņemamas.

Kāpēc izvēlēties zobu taisnošanu ar kapēm?

Vai zobu taisnošanas kapes ir piemērotas man?

Zobu taisnošana ar kapēm ir piemērota kā vieglākos estētiskas zobu taisnošanas gadījumos, tā vissarežģītāko ortodontisko gadījumu ārstēšanai.

Tomēr jāatceras, ka vissvarīgākais procesā ir apzinīga sekošana ārsta norādēm. Kapes jānēsā vismaz 22 stundas diennaktī, kā arī tās patstāvīgi jāmaina uz jaunām tad, kad to noteicis ārsts. Mūsu klinīkā piedāvājam zobu taisnošanu ar kāpem tikai pieaugušajiem no 18 gadu vecuma.

Ordoline kapes

Apines klīnikā piedāvājam zobu taisnošanu ar Ordoline zobu kapēm. Ordoline kapes ir pierādījušas savu efektivitāti gan vieglākos estētiskas zobu taisnošanas gadījumos, gan arī sarežģītās sakodiena koriģēšanas situācijās.

Ordoline kapes ir izgatavotas no mediciīniskā plastikāta, bez BPA. Tās ir mīkstas, precīzi pieguļ zobu formai un nenospiež smaganas.

Divider
Divider

Kā norit zobu taisnošana ar kapēm?

  • Pirmreizēja konsultācija par zobu taisnošanas iespējām un diagnostika ar rentgenu, digitālo zobu skanēšanu un fotogrāfiju uzņemšanu. Uz vizīti jāierodas ar veseliem zobiem.
  • Ordoline piedāvāto zobu taisnošanas iespēju apspriede attālināti vai kabinetā un tālākā procesa apstiprinājums.
  • Iepazīšanās ar ārstēšanas plāna un zobu taisnošanas procesa vizualizāciju un tās apspriešana ar zobārstu. Vizītes laikā tiek prognozēts precīzs kapju skaits un zobu taisnošanas ilgums.
  • Zobu taisnošanas uzsākšana ar kapju nodošanu un elementu (atačmentu) pievienošanu.
  • Kontroles vizītes, lai pārliecinātos, ka zobu taisnošana norit pēc plāna.
  • Ārstēšanas rezultāta saglabāšanai pēc zobu iztaisnošanas noturošā nakts kapes nodošana.
zobu taisnošanas kapes

Pieredzējuši zobārsti

Close modal
Silva Ķude
Zobārsts

Silva pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Stomatoloģijas fakultāti. Silva galvenokārt nodarbojas ar zobu terapiju pieaugušajiem, kā arī nodrošina zobu taisnošanu ar ortodontiskajām kapēm. Vēl viena Silvas stiprā puse ir estētiskā plombēšana, kad bez lielas iejaukšanās iespējams uzlabot kā smaida estētiku, tā atjaunot zoba anatomisko formu.

Silva ir ieguvusi pieredzi gan Latvijas mēroga konferencēs, gan bijusi  pieredzes apmaiņā Itālijā. Silva turpina aizrautīgi papildināt savas zināšanas un iemaņas gan Latvijā, gan Eiropā.

Silvas aizraušanās ir kopēja laika pavadīšana pie ūdens, vai slēpojot ar savu ģimeni, kā Latvijā, tā ceļojot pa pasauli. Tikpat aizrautīgi kā labot zobus, Silvai patīk gatavot veselīgus un gardus ēdienus.

Close modal
Inga Arnava
Protēzists, implantologs

Inga Arnava ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti un zobārstniecības sfērā darbojas jau desmito gadu. Ingas stiprā puse ir spēja savam pacientam nodrošināt ārstēšanu no A līdz Z. Sākot ar vismazāko plombīti, beidzot ar implanta ievietošanu, protezēšanu un smaida ortodontisku korekciju ar zobu taisnošanas kapēm. Viņas mīļākā zobārstniecības daļa ir protezēšana, gan uz implantiem, gan tāda zobu estētika kā venīri un kroņi priekšzobu rajonā.

Inga regulāri attīsta savas profesionālās zināšanas un spējas konferencēs un kursos Vācijā, Portugālē, Šveicē un citās.

Inga vislabprātāk laiku ārpus darba pavada kopā ar ģimeni un dārza darbos.

Close modal
Rūta Egļukalne-Sūna
Zobārsts

Prieka gariņš

Rūta ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums. Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska zobu ārstēšana un protezēšana. Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar mūsu jaunākajiem pacientiem. Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu. Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un baltu smaidu!

Brīvajā laikā Rūta mīl aktīvu atpūtu. Kā savu lielāko aizraušanos sauc Itāliju, jo mīl tās laikapstākļus un gardi paēst.

“Ik dienas izbaudu darbu ar pacientiem, jo labi paveikts darbs piepilda dienu ar gandarījumu. Veicu darbu tā, lai pēc 10 gadiem uz to varētu skatīties ar lepnumu.”

Close modal
Aira Kalniņa
Zobārsts, implantologs

Cenas

Zobu taisnošanas izmaksas ir atkarīgas no ārstēšanas plāna sarežģītības un nepieciešamo kapju skaita.

Konsultācija, sākotnējais novērtējums, Ordoline
95
Ārstēšanas plāna sagatavošana, Ordoline
295
Ordoline ortodontiskās kapes, BASIC, 1 žoklis
1100
Ordoline ortodontiskās kapes, BASIC, 2 žokļi
1450
Ordoline ortodontiskās kapes, STANDARD, 1 žoklis
1750
Ordoline ortodontiskās kapes, STANDARD, 2 žokļi
2250
Ordoline ortodontiskās kapes, ADVANCED, 1 žoklis
2750
Ordoline ortodontiskās kapes, ADVANCED, 2 žokļi
3250

Piesakies konsultācijai

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā un precizēsim pieraksta laiku.

Vārds

Uzvārds

Kontakttālrunis

E-pasta adrese

Vēlamais datums

Vēlamais laiks

Success

Jūsu ziņa ir saņemta!

Mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.