Ortodontiskās kapes

Zobu taisnošanas kapes ir pilnībā izmainījušas ortodontisko ārstēšanu! Jaunākās paaudzes  ortodontiskās kapes mūsdienīgai ārstēšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai ir lieliska zobu taisnošanas alternatīva zobu breketēm. Tās ir caurspīdīgas, maz pamanāmas, ērtas  un izņemamas.

Kāpēc izvēlēties zobu taisnošanu ar kapēm?

Vizuālais izskats

Zobu taisnošanas kapes ir plānas un caurspīdīgas – vizuāli tās ir gandrīz nemanāmas apkārtējiem.

Ērta lietošana

Zobu taisnošanas kapes ir izņemamas, kas, savukārt, ļauj ērti ieturēt ēdienreizes – pirms ēšanas izņemot tās un pēc ēdienreizes, izskalojot  mutes dobumu ar ūdeni, atliekot kapes atpakaļ.

Mutes dobuma higiēna

Zobus taisnojot ar breketēm zobu tīrīšana ir apgrūtināta, kas prasa maksimālu rūpību un papildus kopšanas līdzekļus (kā starpzobu birstītes). Zobu taisnošanas kapju ārstēšanas procesā zobus var tīrīt kā ikdienā (2x dienā 2 minūtes kopā ar zobu diegu).

Labāk prognozējami rezultāti

Zobu taisnošanas ar kapēm ārstēšanas process tiek veidots digitāli, ieplānojot katru zobu kustības gaitu. Virtuāli tiek plānots katra nianse, līdz ar to ārstēšanas process ir paredzams un kontrolējams.

Mazāks vizīšu skaits

Zobu taisnošanas kapes ir maināmas pašrocīgi. Pie zobārsta jāierodas tikai uz kontroles vizītēm. Brekešu gadījumā ir nepieciešamas vizītes, kuru laikā tiek veiktas pievilkšanas.

Vai zobu taisnošanas kapes ir piemērotas man?

Zobu taisnošana ar kapēm ir piemērota kā vieglākos estētiskas zobu taisnošanas gadījumos, tā vissarežģītāko ortodontisko gadījumu ārstēšanai.

Tomēr jāatceras, ka vissvarīgākais procesā ir apzinīga sekošana ārsta norādēm. Kapes jānēsā vismaz 22 stundas diennaktī, kā arī tās patstāvīgi jāmaina uz jaunām tad, kad to noteicis ārsts. Mūsu klinīkā piedāvājam zobu taisnošanu ar kāpem tikai pieaugušajiem no 18 gadu vecuma.

Ordoline kapes

Dr. Apines klīnikā piedāvājam zobu taisnošanu ar Ordoline zobu kapēm. Ordoline kapes ir pierādījušas savu efektivitāti gan vieglākos estētiskas zobu taisnošanas gadījumos, gan arī sarežģītās sakodiena koriģēšanas situācijās.

Ordoline kapes ir izgatavotas no mediciīniskā plastikāta, bez BPA. Tās ir mīkstas, precīzi pieguļ zobu formai un nenospiež smaganas.

Kā norit zobu taisnošana ar kapēm?

 • Pirmreizēja konsultācija par zobu taisnošanas iespējām un diagnostika ar rentgenu, digitālo zobu
  skanēšanu un fotogrāfiju uzņemšanu. Uz vizīti jāierodas ar veseliem zobiem.
 • Ordoline piedāvāto zobu taisnošanas iespēju apspriede attālināti vai kabinetā un tālākā procesa
  apstiprinājums.
 • Iepazīšanās ar ārstēšanas plāna un zobu taisnošanas procesa vizualizāciju un tās apspriešana ar
  zobārstu. Vizītes laikā tiek prognozēts precīzs kapju skaits un zobu taisnošanas ilgums.
 • Zobu taisnošanas uzsākšana ar kapju nodošanu un elementu (atačmentu) pievienošanu.
 • Kontroles vizītes, lai pārliecinātos, ka zobu taisnošana norit pēc plāna.
 • Ārstēšanas rezultāta saglabāšanai pēc zobu iztaisnošanas noturošā nakts kapes nodošana.

Pieredzējuši zobārsti

Inga Arnava

Zobārsts

 

Inga Arnava ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti un zobārstniecības sfērā darbojas jau desmito gadu. Ingas stiprā puse ir spēja savam pacientam nodrošināt ārstēšanu no A līdz Z. Sākot ar vismazāko plombīti, beidzot ar implanta ievietošanu, protezēšanu un smaida ortodontisku korekciju ar zobu taisnošanas kapēm. Viņas mīļākā zobārstniecības daļa ir protezēšana, gan uz implantiem, gan tāda zobu estētika kā venīri un kroņi priekšzobu rajonā.

Inga regulāri attīsta savas profesionālās zināšanas un spējas konferencēs un kursos Vācijā, Portugālē, Šveicē un citās.

Silva Ķude

Zobārsts

 

Silva pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Stomatoloģijas fakultāti. Silva galvenokārt nodarbojas ar zobu terapiju pieaugušajiem, kā arī nodrošina zobu taisnošanu ar ortodontiskajām kapēm. Vēl viena Silvas stiprā puse ir estētiskā plombēšana, kad bez lielas iejaukšanās iespējams uzlabot kā smaida estētiku, tā atjaunot zoba anatomisko formu.

Silva ir ieguvusi pieredzi gan Latvijas mēroga konferencēs, gan bijusi  pieredzes apmaiņā Itālijā. Silva turpina aizrautīgi papildināt savas zināšanas un iemaņas gan Latvijā, gan Eiropā.

Cenas

Zobu taisnošanas izmaksas ir atkarīgas no ārstēšanas plāna sarežģītības un nepieciešamo kapju skaita.

Cena, EUR
Konsultācija, sākotnējais novērtējums, Ordoline 95
Ārstēšanas plāna sagatavošana, Ordoline 295
Ordoline ortodontiskās kapes, BASIC, 1 žoklis
1050
Ordoline ortodontiskās kapes, BASIC, 2 žokļi 1320
Ordoline ortodontiskās kapes, STANDARD, 1 žoklis 1650
Ordoline ortodontiskās kapes, STANDARD, 2 žokļi 2150
Ordoline ortodontiskās kapes, ADVANCED, 2 žokļi 2750
Ordoline ortodontiskās kapes, ADVANCED, 2 žokļi 3150

Piesakies vizītei

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā un precizēsim pieraksta laiku.

Līdz 30. aprīlīm piesakies zobu higienai tiešsaistē un saņem profesionālo balinošo zobu pastu dāvanā! Parole: SMAIDI PAVASARĪ