Tehnoloģijas

Dr. Apines zobārstniecības klīnikā pacientu ārstēšanā un aprūpē tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes, pasaules vadošo ražotāju zobārstniecības materiāli. Klīnikā tiek izmantotas jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtas un plombējamie materiāli, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un estētiski pievilcīgu, dabisku izskatu.

 

Dr.Apines zobārstniecības klīnikas 3D rentgena iekārta  «Carestream CS 8100 3D» ir augstākā tehnoloģija, kas veic visu dimensiju attēla uzņēmumu, kuru viegli un saprotamā veidā var nolasīt speciālists un ērtā veidā paskaidrot pacientam. Ar 3D rentgena palīdzību iespējams noteikt kaula apjomu pie implantu ievietošanas, diagnosticēt dažādas saslimšanas kaulaudos, kā arī tas ir neaizstājams palīgs zobu kanālu ārstēšanas procesā.

 

 

Dr. Smile zobārstniecības lāzers nodrošina multifunkcionālu mīksto un cieto audu apstrādi, kā arī zobu balināšanu bez zobu bojāšanas un pēcbalināšanas jutīguma.

 

Endodontija tiek veikta gan ar rokas, gan rotējošajiem instrumentiem, kas ir ātrākais un komfortablākais zobu kanālu ārstēšanas veids, precizitāti nodrošinot ar ApexLocator sistēmu, kas nosaka sakņu kanālu garumu.

 

 

Mūsdienu zobārstniecībā nereti jātiek galā ar jau senākas zobārstniecības sekām. Nepilnīgi pildīti kanāli, zem saknes iekaisumi, instrumentu lūzumi – tās ir tikai dažas sekas, kuras nepieciešams no jauna ārstēt. Un kvalitatīva pārārstēšana mūsdienās nav iedomājama bez mikroskopa kontroles. Dentālais mikroskops sniedz palielinājumu, līdz ar to kvalitatīvi iespējams atrast sakņu kanālu atveres, tīrīt primāri vai pārārstēt sekundāri sakņu kanālus.

 

 

Īpaši satrauktiem pacientiem ārstēšanas procesā tiek izmantota jaunās paaudzes atsāpināšanas metode – sedācija ar smieklu gāzi. Pasaules pieredze vairāku desmitu gadu garumā liecina, ka smieklu gāze ir efektīva nomierināšanas un atsāpināšanas metode, kas piemērota kā bērniem, tā pieaugušajiem.

 

 

Zobu anestēzija jau sen pazīstama, taču mūsdienās tai nav jābūt nepatīkamai. Milestone The Wand STA ierīce paredzēta tieši tiem, kuri baidās no klasiskās adatas. Nesāpīgs dūriens, pildspalvas izskats un kompjuterizēta anestētiķa padeve ir komplekts, kas izbrīna ikvienu, kas pazīst tikai klasisko anestēzijas dūrienu. Lēna piliena padeve ļauj ievadīt anestēzijas šķīdumu tik kontrolēti, ka tas iet pa priekšu adatas dūrienam, līdz ar to procedūra kļūst praktiski nesāpīga. Jaukais izskats palīdz darbā ar bērniem, lai neradītu negatīvu iespaidu par špricēm zobārstniecībā.

 

Klīnikas sterilizācijas plāns nodrošina maksimālu pacientu drošību. Instrumenti tiek sterilizēti atbilstoši Eiropas standartiem, apstrādājot specializētos šķīdumos un sterilizējot gaisa spiediena ietekmē autoklāvā Euronda E9.

Tikai līdz 31. maijam
piesakies tiešsaistē
bezmaksas zobu pārbaudei
un saņem 10 EUR dāvanu karti!

 

PIESAKIES