Tehnoloģijas

Dr. Apines zobārstniecības klīnikā pacientu ārstēšanā un aprūpē tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes, pasaules vadošo ražotāju zobārstniecības materiāli, kā arī praktizētas tādas metodes, kas nodrošina patīkamu ārstēšanas procesu un klienta apmierinātību ar rezultātu.

Klīnikā tiek izmantotas jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtas un plombējamie materiāli, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un estētiski pievilcīgu, dabisku izskatu.

 

Pacienti tiek ārstēti ar Diplomat Consul zobārstniecības iekārtas modeļiem, kas aprīkoti ar jaunāko uzgaļu tehnoloģiju ērtākai pacienta mutes dobuma aprūpei.

 

Digitālā rentgena iekārta Planmeca ar zemu radiāciju dažu sekunžu laikā spēj attēlot pacienta rentgena uzņēmumu uz zobārstniecības krēslam pievienotā ekrāna, tādējādi ļaujot ārstam uzreiz izskaidrot pacientam turpmāk nepieciešamās ārstēšanas darbības.

 

Dr. Smile zobārstniecības lāzers nodrošina multifunkcionālu mīksto un cieto audu apstrādi, kā arī zobu balināšanu bez zobu bojāšanas un pēcbalināšanas jutīguma.

 

Endodontija tiek veikta gan ar rokas, gan rotējošajiem instrumentiem, kas ir ātrākais un komfortablākais zobu kanālu ārstēšanas veids, precizitāti nodrošinot ar ApexLocator sistēmu, kas nosaka sakņu kanālu garumu.

 

Īpaši satrauktiem pacientiem ārstēšanas procesā tiek izmantota jaunās paaudzes atsāpināšanas metode – sedācija ar smieklu gāzi. Pasaules pieredze vairāku desmitu gadu garumā liecina, ka smieklu gāze ir efektīva nomierināšanas un atsāpināšanas metode, kas piemērota kā bērniem, tā pieaugušajiem.

 

Klīnikas sterilizācijas plāns nodrošina maksimālu pacientu drošību. Instrumenti tiek sterilizēti atbilstoši Eiropas standartiem, apstrādājot specializētos šķīdumos un sterilizējot gaisa spiediena ietekmē autoklāvā Euronda E9.

Pieraksties jaunumiem!