Mūsu vērtības

Dr. Apines zobārstniecības klīnikas galvenais mērķis ir padarīt zobu ārstēšanu par patīkamu procesu, kurā ikvienam klientam tiek garantēts skaists un efektīvs rezultāts, kas sasniegts drošā un komfortablā vidē.

Tradīcijas

Dr. Apines zobārstniecības klīnika ir ģimenes uzņēmums, kurā ārsta arods ir cieņā jau ceturtajā paaudzē. Klīnikas vadošās zobārstes ir māte un meita – Līga Apine un Māra Valdmane (bij. Apine).

Attīstība

Dr. Apines zobārstniecības klīnika nepārtraukti attīstās, sekojot līdzi pasaules jaunākajām zobārstniecības tehnoloģijām un iekārtām, kas tiek izmantotas pacientu ārstēšanas procesā. Tādējādi klīnika spēj sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus ikvienam apmeklētājam.

Ģimeniskums

Dr. Apines klīnikā katrs klients var justies ērti un droši – gluži kā mājās. Ārsta un pacienta komunikācija notiek mierīgā vidē kā saskarsmē ar ģimenes locekļiem. Ārsti rūpējas par to, lai procedūras būtu patīkamas, bet rezultāts – augstas kvalitātes un žilbinošs.

Prieks

Zobārstniecība klīnikas profesionāļiem ir sirdslieta, tāpēc ikviens pacients atnākot tiek sagaidīts ar sirsnīgu smaidu, bet, dodoties prom, pats labsajūtā nevilšus žilbinoši smaida. Mūsu lielākais gandarījums un prieks ir apmierināts un vienmēr smaidīgs klients.

Pieraksties jaunumiem!