Sedācija smieklu gāze

Sedācija ar smieklu gāzi zobārstniecībāVai esat noraizējies par zobārsta apmeklējumu?

 

Smieklu gāze jeb slāpekļa oksīds bailes no zobārsta pārvērš mierīgā un pilnīgi drošā relaksācijā.

Šī drošā un efektīvā pacientu nomierināšanas metode ir palīdzējusi miljoniem cilvēku pārvarēt bailes no zobārsta.

 

Kas ir slāpekļa oksīds?

Slāpekļa oksīds  ir  gāze,  kas  tiek  izmantota  kopā  ar  tīru  skābekli,  lai  atbrīvotos  no  uztraukuma zobārsta apmeklējuma laikā. Ieelpots slāpekļa oksīds uzsūcas organismā, un tam ir dabiska nomierinoša ietekme, kas darbojas tieši tik ilgi, cik nepieciešams procedūrai. Pacienti šo pieredzi apraksta kā mierīgu plūdumu patīkamā un sapnim līdzīgā stāvoklī.

 

Vai slāpekļa oksīds ir drošs?

PILNĪBĀ. Slāpekļa oksīds ir atzīts par drošāko nomierinošo līdzekli, kas mūsdienās tiek izmantots zobārstniecībā. Tas ir maigs, netoksisks un pēc lietošanas dabiski zaudē ietekmi uz organismu. Tas tiek rekomendēts pacientiem ar dažādām slimībām, tajā skaitā paaugstinātu asinsspiedienu, sirds asinsvadu slimībām un iepriekš reģistrētiem sirdstriekas gadījumiem. Atšķirībā no vispārējās anestēzijas, izmantojot slāpekļa oksīdu, pacients ir pilnībā pie samaņas un spēj reaģēt.

 

Vai slāpekļa oksīds ir drošs bērniem?

PILNĪBĀ. Neskatoties uz zobārsta rūpēm par bērnu ērtību, dažiem tomēr nepieciešams noteikts nomierinošo līdzekļu apjoms, lai nodrošinātu veiksmīgu ārstēšanu. Slāpekļa oksīds ir drošākais un efektīvākais nomierinošais līdzeklis, kas atbrīvo bērnu no bailēm.

 

Uzticamākā nomierināšanas metode zobārstniecībā gan bērniem, gan pieaugušajiem tagad pieejama Dr. Apines zobārstniecības klīnikā.