Komanda

Klīnikā strādā pieredzes bagāti, sertificēti zobārsti un higiēnisti, kuri piedāvā gan augstas kvalitātes pamata zobu ārstēšanu, gan sarežģītas ķirurģiskas manipulācijas, gan arī mutes dobuma estētikas procedūras.

Mūsu zobārsti dara to, ko mīl, un mīl to, ko dara

Close modal
Māra Valdmane
Zobārsts, sertificēts zobu protēzists

Enerģiskā superdaktere

Māra ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti un specializējusies zobu protezēšanā. Pieredzi ieguvusi Amerikas, Taivānas, Korejas, Šveices un Maskavas zobārstniecības klīnikās. Māra regulāri mācās un apmeklē profesionālos kursus, lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm.

Implanti ir Māras aizraušanās, taču vienmēr atgādinot, ka implanti ir TRŪKSTOŠĀ zoba aizvietošana. Tik pat svarīgi ir rūpēties un saglabāt savus zobus. Implanti dod iespēju veikt vissarežģītākos ārstēšanas plānus kā pacientiem ar dažiem zaudētiem zobiem, tā pie pilnīga zobu trūkuma. Dr.Valdmanei ir svarīgi, lai pacients ir informēts un saprot ārstēšanas gaitu. Visu rūpīgi izstāstot un analizējot iespējamos ārstēšanas plānus, iespējams piepildīt ikviena pacienta vēlmes.

Daktere ir apguvusi arī ķirurģisko manipulāciju aspektus, līdz ar to viņa veiksmīgi spēj analizēt arī ķirurģisko manipulāciju nepieciešamību, taču beigu lēmums tiek pieņemts tieši kopā vienojoties ar klīnikas ķirurgu.

Vislielāko gandarījumu sniedz sadarbība ar kolēģiem, jo tieši strādāšana komandā ir klīnikas veiksmes atslēga.

Ar lielu prieku Māra izbauda gan ceļojumus uz siltajām zemēm, gan arī slēpošanas piedzīvojumus. Mārai patīk gatavot un baudīt ēdienu.

“Kopš brīža, kad izlēmu kļūt par zobārsti, sapņoju par savu klīniku. Klīnikas izveide kopā ar mammu ir bijis interesants, komplicēts un brīnišķīgs laiks. Ikreiz ienākot klīnikā, jūtos kā otrajās mājās. Mana darba panākumu atslēga slēpjas individuālajā pieejā, ko veltu katram pacientam. Lielākais gandarījums ir laimīgs pacients, kuram esmu palīdzējusi iegūt patiesu un skaistu smaidu.”

Close modal
Ineta Zommere
Zobārsts, endodontists

Drošības sajūtas radītāja

Ineta ir sertificēta zobārste kopš 2010. gada, studējusi RSU Stomatoloģijas fakultātē. Papildu pieredzi guvusi sertificētos kursos un semināros.

Inetas stiprā puse ir endodontija. Viņai ir ļoti svarīgi, lai katrs pacients izprot ārstēšanas procesu un jūtas droši. Ineta ir smaidīga un atvērta gan lieliem, gan maziem pacientiem.

Brīvajā laikā Ineta interesējas par astroloģiju un rokdarbiem.

“Ļoti labi atceros brīdi, kad nolēmu mācīties par zobārsti. Mācījos 11. klasē, gaidīju autoostā autobusu un pēkšņi prātā iešāvās tāda doma. Mani tuvinieki bija ļoti pārsteigti par šādu ideju, jo apkārt neviens pat attālināti nebija saistīts ar medicīnu. Tomēr varu teikt, ka esmu īstajā vietā – strādāju profesijā, kas dod man piepildījumu, gandarījumu un lielu, lielu prieku par paveikto. “

Close modal
Rūta Egļukalne-Sūna
Zobārsts

Prieka gariņš

Rūta ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums. Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska zobu ārstēšana un protezēšana. Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar mūsu jaunākajiem pacientiem. Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu. Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un baltu smaidu!

Brīvajā laikā Rūta mīl aktīvu atpūtu. Kā savu lielāko aizraušanos sauc Itāliju, jo mīl tās laikapstākļus un gardi paēst.

“Ik dienas izbaudu darbu ar pacientiem, jo labi paveikts darbs piepilda dienu ar gandarījumu. Veicu darbu tā, lai pēc 10 gadiem uz to varētu skatīties ar lepnumu.”

Close modal
Inga Arnava
Protēzists, implantologs

Inga Arnava ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti un zobārstniecības sfērā darbojas jau desmito gadu. Ingas stiprā puse ir spēja savam pacientam nodrošināt ārstēšanu no A līdz Z. Sākot ar vismazāko plombīti, beidzot ar implanta ievietošanu, protezēšanu un smaida ortodontisku korekciju ar zobu taisnošanas kapēm. Viņas mīļākā zobārstniecības daļa ir protezēšana, gan uz implantiem, gan tāda zobu estētika kā venīri un kroņi priekšzobu rajonā.

Inga regulāri attīsta savas profesionālās zināšanas un spējas konferencēs un kursos Vācijā, Portugālē, Šveicē un citās.

Inga vislabprātāk laiku ārpus darba pavada kopā ar ģimeni un dārza darbos.

Close modal
Agnese Breidaka
Sertificēts zobu protēzists

Agnese ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes zobārstniecības fakultāti, kā arī specializējusies zobu protezēšanā. Agnese, 2018.gadā pabeidzot tālākizglītības fakultāti, ieguva sertificēta protēzista grādu, sniedzot pacientiem augstākā līmeņa ārstēšanas iespējas.
Agnese ir vairāku zobārstniecības asociāciju biedre, līdz ar to regulāri apmeklējot pasaules līmeņa konferences un seminārus. Savas zināšanas papildinājusi tādās valstīs kā Šveice, Vācija un Itālija.
Dakteres zināšanu un prasmju trumpji ir zobu implanti un estētiskā priekšzobu protezēšana, kas ir arī viņas lielākais darba gandarījuma avots. Katru pacientu Agnese rūpīgi izmeklē, lai sniegtu vislabāko un piemērotāko ārstēšanu.
Agnese savu brīvo laiku vislabprātāk pavada savos laukos kopā ar ģimeni.

Close modal
Sandra Trautmane
Zobārsts

Sandra Trautmane dzimusi Venecuēlā, kur 1999.gadā absolvējusi Zobārstniecības fakultāti. Sandra jau no studiju gadiem pratusi izdarīt visu ar dubultu atdevi, tāpēc neilgi pēc studiju beigšanas jau sākusi apmācīt jaunos studentus tieši protezēšanas jomā. Venecuēlā ieguvusi profesores grādu un bijusi Universitātē docētāja gandrīz 20 gadus. Sandra izdevusi piecas nozīmīgas publikācijas un ieguvusi akadēmiskus apbalvojumus par darbu zinātnē un akadēmiskajā darbā universitātē.

Sandra pirmo reizi atbraukusi uz Latviju 2005.gadā, kad strādājusi par zobu protēzisti, taču atgriezusies pēc trīs gadiem atkal dzimtenē. Šobrīd gadu atkal ir Latvijā un Latviju uzskata par savām mājām, kur plāno pilnveidot savu zobārsta karjeru.

Sandras aizrautība ar jaunākajiem pētījumiem ļauj viņai apgūt modernākās tendences zobārstniecībā, kā arī attīstīt viņas teorētiskās zināšanas.

Sandra saka, ka pasaulē zobi neatšķiras un savu labāko ārstēšanu var sniegt jebkurā pasaules malā. Viņa mīl savu darbu, un to var sajust ikviens pacients, sastopoties ar Sandras sirsnību un labestību.

Close modal
Marina Titova
Zobārsts, bērnu zobārsts

Pacietīgais bērnu draugs

Marina ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus.

Marina savu darbu veic ar augstāko precizitāti un atbildību, ir pacietīga un smaidīga, īpaši rūpējoties par gados jaunākajiem pacientiem.

“Zobārstniecība mani interesēja jau bērnībā, kad pati tiku vesta pie jaukām, sirsnīgām un mīļām dakterēm. Arī es pret saviem pacientiem esmu mīļa un iejūtīga, lai viņi vienmēr justos komfortabli un droši. “

Close modal
Aira Kalniņa
Zobārsts, implantologs
Close modal
Ilze Prikule
Ķirurgs, implantolgs

Dr.Ilze Prikule ieguvusi ārsta diplomu Rīgas Stradiņa Universitātē medicīnas fakultātē, kā arī zobārstniecībā, jo plāno savu karjeru saistīt ar mutes dobuma ķirurģiju.

Palīdzēt cilvēkiem ir viņas misija jau kopš bērnības. To pierāda arī viņas darbs neatliekamajā palīdzībā kā dienas, tā nakts maiņās.

Ilzes prasmju lokā ir ne tikai zobu terapeitiska ārstēšana, bet arī sarežģītākas ķirurģiskas manipulācijas un ekstrakcijas.

Ar savu smaidu un neatvairāmo harizmu, Ilze spēj saprasties kā ar pieaugušiem pacientiem, tā bērniem.

Ilze mūsu klīnikā ir jau vairākus gadus, viņa ir kļuvusi par īstu cīņas biedru un neatņemamu kolēģi klīnikas kolektīvā.

Brīvajā laikā Ilze ķer pēc svaiga gaisa dabā, īpaši iemīļota Ilzei ir viņas dzimtā Latgales puse, kur dodas biežās brīvdienās ar savu ģimeni.

Close modal
Žanete Petruņina
Zobārsts, strādā ar bērniem

Žanete ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti. Klīnikā ieņēmusi neaizstājamu vietu kā viens no izpalīdzīgākajiem un draudzīgākajiem dārgakmeņiem. Žanete ikdienā strādā ar gan ar piaugušajiem, gan bērniem, bet ir īpaši iemīļota mazo pacientu vidū. Bērnu zobiņu labošanu pavada Žanetes nomierinošās pasakas un iedrošinoši vārdi. Viņas atvērtais smaids un siltā personība ir iemesls, kādēļ bērni pie viņas nāk ar prieku un no kabineta iet laukā smaidīdami.

Ārpus darba Žanetei patīk ceļot un nodarboties ar jāšanas sportu.

Close modal
Auguste Alekse
Zobārsts

Auguste ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultati. Zobārstniecības nozari Auguste izvēlējās, jo palīdzēšana citiem ir viņai svarīga jau kopš agras bērnības. Vienmēr dzīvespriecīga un smaidīga, tāpēc pašai likās pašsaprotami, ka smaida veselība kļūs arī par viņas dzīves ikdienu.

Vislabprātāk Auguste strādā ar pieaugušajiem pacientiem, terapeitiski ārstē zobu bojājumus un veic kanālu ārstēšanu, taču labprāt palīdz arī mazajiem pacientiem tikt pie vesela smaida! Viņas gaišā personība atbruņo pat visbailīgākā mazā un lielā pacienta sirdi.

Auguste par savu vaļasprieku sauc ceļošanu.

Close modal
Zanda Buldure
Zobārsts, specializējas endodontijā

Dr.Zanda ir absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes stomatoloģijas fakultāti. Meistarība ar kompozītu un pacietība pie kanālu ārstēšanas ir viņas stiprās puses. Tādēļ daktere klīnikā ir iemīļota speciāliste, un viņas plombēšanas prasmes apbrīno kā kolēģi, tā pacienti.
Ka viens no mīļākajiem darbiņiem ir estētiskā plombēšana. Regulāri kursi un apmācības ir dr. Zandas ikdiena, jo viņa ir pārliecināta, ka progress un attīstība ir zobārstniecības pamatā.
Zandas vaļasprieks ir pārgājieni un ēst gatavošana.

Close modal
Karīna Daškeviča
Zobārsts

Karīna ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti un savā profesijā strādā jau vairāk kā piecus gadus. Darbā ar pacientiem Karīna ir ļoti rūpīga un profesionāla. Ikdienā vislabprātāk strādā ar zobu terapiju, kanālu ārstēšanu un jauniešu zobiem. Labprāt ārstē arī bērnu zobus, izrādot īpašas rūpes un mīļumu.

Laiku ārpus darba velta savai ģimenei.

Close modal
Anete Salmiņa
Zobārsts

Anete ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultati. Ikdienā specializējas zobu terapeitiskajā ārstēšanā un endodontijā jeb kanālu ārstēšanā. Anetes rūpes un siltais smaids atbruņo pat mazākos un bailīgākos pacientus.

Brīvajā laikā Anetes aizraušanās ir tautas dejas.

Close modal
Jana Šveca
Zobārsts, ķirurgs
Close modal
Silva Ķude
Zobārsts

Silva pabeigusi Rīgas Stradiņu universitātes Stomatoloģijas fakultāti. Silva galvenokārt nodarbojas ar zobu terapiju pieaugušajiem, kā arī nodrošina zobu taisnošanu ar ortodontiskajām kapēm. Vēl viena Silvas stiprā puse ir estētiskā plombēšana, kad bez lielas iejaukšanās iespējams uzlabot kā smaida estētiku, tā atjaunot zoba anatomisko formu.

Silva ir ieguvusi pieredzi gan Latvijas mēroga konferencēs, gan bijusi  pieredzes apmaiņā Itālijā. Silva turpina aizrautīgi papildināt savas zināšanas un iemaņas gan Latvijā, gan Eiropā.

Silvas aizraušanās ir kopēja laika pavadīšana pie ūdens, vai slēpojot ar savu ģimeni, kā Latvijā, tā ceļojot pa pasauli. Tikpat aizrautīgi kā labot zobus, Silvai patīk gatavot veselīgus un gardus ēdienus.

Close modal
Roberts Galanders
Zobārsts

Roberts ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, Stomatoloģijas fakultāti. Zobārsta karjeras izvēle pie viņa atnāca jau bērnībā, tāpēc par studiju izvēli nebija šaubu. Tā, kā zobārstniecība ir Roberta sirdsdarbs, tad arī pēc studijām viņš seko līdzi visiem jomas jauninājumiem un turpina izglītoties dažādos kursos. Roberta specialitāte ir zobu terapeitiskā ārstēšana.

Close modal
Jurģis Siliņš
Zobārsts, implantologs

Jurģis ir absolvējis RSU Stomatoloģijas fakultāti. Jurģis ir zobārsts ceturtajā paaudzē, tāpēc zobārstniecība viņam burtiski plūst asinīs. Bērnības gadus pavadot mammas kabinetā, bijis pašsaprotami, ka savu nākotni saistīs ar zobārstniecību. Zobārstniecību Jurģis uztver ļoti nopietni, kā rezultātā vienmēr ir bijis izcilnieks savās studijās.

Savu nākotni Jurģis saista ar zobu protezēšanu, tāpēc nemitīgi attīsta savas zināšanas kursos, semināros un uzcītīgā darbā. Jurģa siltais smaids atbruņo pat bailīgākos pacientus.

Kā vaļasprieku Jurģis atzīst, ka labprātīgi lasa jaunākos zinātniskos rakstus.

Close modal
Linards Lejiņš
Ķirurgs, implantologs

Linards ir absolvējis RSU Stomatoloģijas fakultāti, kā arī aktīvi studē medicīnas fakultātē, lai tālāk savu izglītību saistītu ar sejas un žokļa ķirurģiju. Lai gan Linarda ģimenē neviens mediķis nav, vēlme par palīdzēšanu cilvēkiem Linardam bijusi jau kopš bērnības.

Linards veic zobu terapeitisku ārstēšanu, kā plombēšanu un kanālu ārstēšanu, taču par savu kaislību viņš sauc zobu raušanu un akūtu ķirurģiju. Savu nākotni saista ar  zobu implantoloģiju.

Brīvajā laikā Linards labprāt nododas makšķerēšanai.

Close modal
Hardijs Rozenfelds
Anesteziologs – reanimatologs

Anesteziologs – reanimatologs

  • 1993. gadā absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmijas Pediatrijas fakultāti un ieguvis anesteziologa – reanimatologa kvalifikāciju.
  • No 2003. gada līdz 2013. gadam  ir  Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Anestēzijas nodaļas vadītājs.
  • Paralēli strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, Latvijas – Amerikas acu centrā un Rīgas Stradiņa universitātes Lūpu un sejas šķeltņu centrā.
  • No 2004. gada līdz 2016. gadam ir Latvijas Anesteziologu-Reanimatologu asociācijas valdes loceklis.
  • Praktisko nodarbību pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātē un Latvijas universitātē.
  • Regulāri apmeklē starptautiskus kongresus, papildina profesionālās zināšanas.
Close modal
Sindija Rame
Zobārsts
Close modal
Karīna Skabeiķe
Higiēnists

Karīna Škabeiķe ir zobu higiēnists  ar vairāk kā desmit gadu pieredzi. Savu karjeru sākusi kā zobu tehniķis, taču gribējusi palīdzēt pacientiem tiešā veidā. Ļoti labi pārzina arī zobārstniecības sfēru, jo asistējusi zobārstam gan Latvijas, gan Vācijas klīnikās. Karīna ļoti labi ārstē arī periodontoloģijas pacientus, diagnosticējot un apstrādājot katru smaganu kabatas. Karīnu ļoti interesē jaunākās tendences zobārstniecībā, līdz ar to spēj ieteikt pacientiem labāko un piemērotāko ārstēšanu un profilakses programmu. Ar jauko smaidu un darba prieku Karīna iepriecina ne vien pacientus, bet arī kolēģus!

“Zobārstniecība vienmēr mani ir interesējusi, un šobrīd esmu atradusi savu īsto vietu. Savu darbu daru no sirds un ar prieku!”

Karīnai patīk baudīt agrus rītus ar kafijas krūzi pērļojot. Tāpat dievina ceļot.

Close modal
Gunita Priedīte
Higiēnists

Zobiņu aprūpētāja

Gunita strādā par zobu higiēnisti jau vairāk kā 12 gadus. Izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobu higiēnistu skolā. Papildu zināšanas un pieredzi guvusi Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas pēcdiploma apmācību kursos.

Gunita pedantiski un precīzi strādā ar katru pacientu, profesionāli veicot pilnu mutes dobuma higiēnu, kā arī instruē pacientus ikdienas mutes dobuma kopšanā mājās.

Gunita aizraujas ar jāšanas sportu un gūst prieku dārza darbos.

“Gandarījumu sniedz pacienti, kas uzklausa padomus un ņem vērā ikdienas zobu kopšanas ieteikumus. Kad tiekamies atkārtoti, tie ir būtiski uzlabojuši mutes dobuma higiēnu, ir redzams progress.”

Close modal
Rūta Zariņa
Higiēnists
Close modal
Alina Nozdrina
Vecākais zobārsta asistents

Mazo un lielo pacientu draugs

Alīna ir zobārstniecības māsa. Darbā savu dakteri vienmēr respektē un palīdz zobārstniecības darbā ik mirkli. Alīna ir ļoti tīrīga un centīga. Alīnai svarīga maksimāla tīrība un sterilitāte. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, tāpēc savā darbā vienmēr ir smaidīga un atsaucīga.

Close modal
Aiva Alksne
Zobārsta asistents
Close modal
Jana Kučerova
Vecākais zobārsta asistents
Close modal
Marta Jākobsone
Zobārsta asistents
Close modal
Linda Meisīte
Vecākais zobārsta asistents
Close modal
Ance Kalniņa
Zobārsta asistents
Close modal
Violetta
Violetta Kharuk
Zobārsta asistents
Close modal
Mykyta Tiuliahin
Zobārsta asistents
Close modal
Sabīne Ļuta
Zobārsta asistents
Close modal
Andris Adamovičs
Zobārsta asistents
Close modal
Marija Jusova
Sterilizācijas māsa
Close modal
Elizabete Domokejeva
Zobārsta asistents
Close modal
Elīna Zajarska
Vecākais zobārsta asistents
Close modal
Sanita Ansone
Sterilizācijas māsa
Close modal
Ieva Janelsiņa
Administratore
Close modal
Mudīte Tindenovska
Administratore
Close modal
Inese Aleksāne
Administratore

Vai vēlies pievienoties mūsu aizrautīgu profesionāļu komandai?

Piesakies vizītei tiešsaistē

Izvēlieties pakalpojumu, speciālistu un veiciet pierakstu tiešsaistē uz jums ērto pieejamo datumu un laiku