Pajautā zobārstam

Pajautā zobārstam

 

Zobārstniecība ir progresīva nozare, tādēļ nav brīnums, ja vēl joprojām ir palicis kāds neizprasts vai neatbildēts jautājums par to.

Tagad Tev ir lieliska iespēja saņemt atbildi uz savu jautājumu no pieredzes bagātiem, sertificētiem ārstiem, kuri ir izcili sava amata lietpratēji un spēs kvalitatīvi atbildēt uz jebkuru jautājumu par zobārstniecību.


    04.06.2018
Labdien! Vai pie Jums ir iespeeja apskatiit piena zobu beernam un nepieciesamiibas gadiijumaa izraut? Paldies. Un vai straadajat sestdien?
Zobārste Māra Valdmane    04.06.2018
Labdien! Mūsu klīnikas ārsti labprāt strādā ar bērniem, labo un nepieciešamības gadījumā izņem. Strādājam arī ...
Lasīt vairāk »

Arians    23.05.2018
Labdien! Vai var uzreiz izraut zobu un ielikt implantu. Zobs 6 augša.Paldies
Zobārste Māra Valdmane    04.06.2018
Labdien! Mūsdienās tūlītēja implantācija pēc zoba izņemšanas ir ierasta manipulācija, arī mūsu klīnikā. Lai novērtētu ...
Lasīt vairāk »

Ginta    21.05.2018
Labdien,Sakiet, vai nedzīvs zobs pakļaujas tikai zoba iekšējai balināšanai, vai arī ir vēl kādas alternatīvas metodes? Paldies!
Zobārste Māra Valdmane    04.06.2018
Labdien! Lai nedzīvs un pārkrāsojies zobs atgūtu iepriekšējo krāsu, pirmkārt, ir jāizvērtē kāds ir iemesls krāsas ...
Lasīt vairāk »

Lilija Zvaigznite    03.02.2018
Sveiki!Un ja ir paradontozes pazimes ko varat ieteikt-zobi veseli ,bet sap visu laiku
Zobārste Māra Valdmane    07.02.2018
Labdien, Lidija! Ja sāpes ir radušās paradontozes rezultātā, jums noteikti jādodas pie periodontologa. Paradontoze ir ...
Lasīt vairāk »

Agnese    30.01.2018
Labrīt! Gaidu lielā rindā pie endodontista. Tikmēr zobs ik pa laikam struto un sāk kļūt brūns. Ko tas nozīmē? Vai endodontists vēl var ko līdzēt, vai zobs ir norakstāms?
Zobārste Māra Valdmane    07.02.2018
Labdien! Zobam noteikti nepieciešama endodntiska ārstēšana. Nereti zobam ir nepilnīgi veikta iepriekšēja ...
Lasīt vairāk »

Vineta    07.01.2018
Labdien! Stresa dēļ naktīs griežu zobus un esmu tos nodeldējusi tik ļoti (ne vairāk kā 1/3 no zoba), ka esmu nonākusi pie nepareiza sakodiena (žokļa ķirurga vērtējums), sāpēm un krakšķēšanu žokļa kreisajā pusē, migrēnas un tirpšanas sajūtas kreisajā vaigā. Vairāk nodiluši tieši vienā pusē, kur arī šīs sekas izpaužas. Lai steidzami mazinātu sāpes esmu iegādājusies ļoti vienkāršu pagaidu nakts kapes abiem žokļiem, ko iemērc karstā ūdenī un liek uz zobiem, lai iegūst formu. Saprotu, ka jāstrādā ar sevi, lai nebūtu tik daudz kreņķu un negrieztu zobus. Ar sevi un savu iekšējo mieru šobrīd aktīvi strādāju, taču vēlos saprast - Kāda ir tālākā rīcība zobu un sakodiena sakārtošanai un kādas būtu aptuvenās izmaksas šiem posmiem? Vai iespējams zobu nodilušo daļu pieaudzēt ar heliomateriālu? Ja jā, vai tas ir droši un man nebūs jāsatraucas par to, ka tie nolūzīs pie cietākas maizes ēšanas? Vai to pieaudzēšana ir nepieciešama katram zobam? Kādas ir aptuvenās izmaksas?Milzīgs paldies par atbildēm jau iepriekš!
Zobārste Māra Valdmane    07.01.2018
Labdien, Vineta! Diemžēl brukisms jeb zobu griešana ir ļoti izplatīta mūsdienu sabiedrībā. Skaidrs, ka sakodiena ...
Lasīt vairāk »

Sandija    02.01.2018
Sveicinaati, man arii parodontozes teema interesee. Divi prieksheejie zobi apakshaa kustas, augshpusee man jau ir viens kronis noluuzusha zoba vietaa. Ko Juus ieteiktu dariit? Paldies !
Zobārste Māra Valdmane    07.01.2018
Labdien, Sandija! Paradontozes gadījumā noteikti jāsāk ar periodontologa apmeklēšanu. Paradontoze nav ārstējama, taču ...
Lasīt vairāk »

Zane    31.12.2017
Labdien. Vēlējos zināt vai kamēr ieaugs implanti būs jāstaigā ar platīti vai vispār bez zobiem? Un aptuvenas izmaksas? Ja man nav četru priekšējo zobu?
Zobārste Māra Valdmane    08.01.2018
Labdien! Piedodiet par iekavētu atbildi. Pie 4 priekšzobu trūkuma ir dažādi varianti kā aizvietot zobus uz pagaidu variantu. ...
Lasīt vairāk »

Gundega    23.12.2017
Labdien! Augšējajiem zobiem ir ielikti kroņi, kas ir gaišākas krāsas kā apakšējie zobi. Vēlētos apakšējos zobus balināt, lai zobu tonis būtu visnāds. Sakiet lūdzu, ja balinu tikai apakšējos zobus, tad kāda ir cena? un kad ir jābūt pēdējam apmeklējumam pie zobu higēnista?! ( es biju novembra sākumā) paldies!
Zobārste Māra Valdmane    08.01.2018
Labdien, Gundega! Viena žokļa balināšanas cena ir 150eur. Taču man uzreiz jūs jābrīdina, ka vienādu izskatu var nebūt ...
Lasīt vairāk »

Sabīne    21.12.2017
Labdien! Jūsu mājaslapā izlasīju, ka ar zobu fasešu pārklāšanu ir iespējams koriģēt zoba formu? Ja esmu sapratusi pareizi, tad var estētiski uzlabot zoba izskatu, veicot kosmētisko plombēšanu. Cik maksā šāda veida pakalpojums?
Zobārste Māra Valdmane    08.01.2018
Labdien, Sabīne. Zobu fasešu plombēšana ir vienkāršs, alternatīvs veids zobu plāksnītēm un kronīšiem kā...
Lasīt vairāk »

UZDOT JAUTĀJUMU