Pajautā zobārstam

Pajautā zobārstam

 

Zobārstniecība ir progresīva nozare, tādēļ nav brīnums, ja vēl joprojām ir palicis kāds neizprasts vai neatbildēts jautājums par to.

Tagad Tev ir lieliska iespēja saņemt atbildi uz savu jautājumu no pieredzes bagātiem, sertificētiem ārstiem, kuri ir izcili sava amata lietpratēji un spēs kvalitatīvi atbildēt uz jebkuru jautājumu par zobārstniecību.


Vineta    07.01.2018
Labdien! Stresa dēļ naktīs griežu zobus un esmu tos nodeldējusi tik ļoti (ne vairāk kā 1/3 no zoba), ka esmu nonākusi pie nepareiza sakodiena (žokļa ķirurga vērtējums), sāpēm un krakšķēšanu žokļa kreisajā pusē, migrēnas un tirpšanas sajūtas kreisajā vaigā. Vairāk nodiluši tieši vienā pusē, kur arī šīs sekas izpaužas. Lai steidzami mazinātu sāpes esmu iegādājusies ļoti vienkāršu pagaidu nakts kapes abiem žokļiem, ko iemērc karstā ūdenī un liek uz zobiem, lai iegūst formu. Saprotu, ka jāstrādā ar sevi, lai nebūtu tik daudz kreņķu un negrieztu zobus. Ar sevi un savu iekšējo mieru šobrīd aktīvi strādāju, taču vēlos saprast - Kāda ir tālākā rīcība zobu un sakodiena sakārtošanai un kādas būtu aptuvenās izmaksas šiem posmiem? Vai iespējams zobu nodilušo daļu pieaudzēt ar heliomateriālu? Ja jā, vai tas ir droši un man nebūs jāsatraucas par to, ka tie nolūzīs pie cietākas maizes ēšanas? Vai to pieaudzēšana ir nepieciešama katram zobam? Kādas ir aptuvenās izmaksas?Milzīgs paldies par atbildēm jau iepriekš!
Zobārste Māra Valdmane    07.01.2018
Labdien, Vineta! Diemžēl brukisms jeb zobu griešana ir ļoti izplatīta mūsdienu sabiedrībā. Skaidrs, ka sakodiena ...
Lasīt vairāk »

Sandija    02.01.2018
Sveicinaati, man arii parodontozes teema interesee. Divi prieksheejie zobi apakshaa kustas, augshpusee man jau ir viens kronis noluuzusha zoba vietaa. Ko Juus ieteiktu dariit? Paldies !
Zobārste Māra Valdmane    07.01.2018
Labdien, Sandija! Paradontozes gadījumā noteikti jāsāk ar periodontologa apmeklēšanu. Paradontoze nav ārstējama, taču ...
Lasīt vairāk »

Zane    31.12.2017
Labdien. Vēlējos zināt vai kamēr ieaugs implanti būs jāstaigā ar platīti vai vispār bez zobiem? Un aptuvenas izmaksas? Ja man nav četru priekšējo zobu?
Zobārste Māra Valdmane    08.01.2018
Labdien! Piedodiet par iekavētu atbildi. Pie 4 priekšzobu trūkuma ir dažādi varianti kā aizvietot zobus uz pagaidu variantu. ...
Lasīt vairāk »

Gundega    23.12.2017
Labdien! Augšējajiem zobiem ir ielikti kroņi, kas ir gaišākas krāsas kā apakšējie zobi. Vēlētos apakšējos zobus balināt, lai zobu tonis būtu visnāds. Sakiet lūdzu, ja balinu tikai apakšējos zobus, tad kāda ir cena? un kad ir jābūt pēdējam apmeklējumam pie zobu higēnista?! ( es biju novembra sākumā) paldies!
Zobārste Māra Valdmane    08.01.2018
Labdien, Gundega! Viena žokļa balināšanas cena ir 150eur. Taču man uzreiz jūs jābrīdina, ka vienādu izskatu var nebūt ...
Lasīt vairāk »

Sabīne    21.12.2017
Labdien! Jūsu mājaslapā izlasīju, ka ar zobu fasešu pārklāšanu ir iespējams koriģēt zoba formu? Ja esmu sapratusi pareizi, tad var estētiski uzlabot zoba izskatu, veicot kosmētisko plombēšanu. Cik maksā šāda veida pakalpojums?
Zobārste Māra Valdmane    08.01.2018
Labdien, Sabīne. Zobu fasešu plombēšana ir vienkāršs, alternatīvs veids zobu plāksnītēm un kronīšiem kā...
Lasīt vairāk »

Elēna    10.12.2017
Labdien! Manam gadu vecajam dēliņam nesen iznāca pirmais zobiņš lejā un drīz pēc tam otrs augšā! Šodien pamanīju, ka dēliņam augšējam zobiņam puse nolauzta līdz pašai smaganai! Atceros, ka nesen gultiņā bija satraumējies, jo mutītē bija asinis, bet par zobiņa nolūšanu pat nenojautu! 😭 Sakiet , kā man tālāk rīkoties? Zobiņš ir ass un baidos, ka tas viņam turpmāk var sagadāt diskomfortu! Vai augot lielākam ļoti varēs redzēt šo nolauzto zobiņu?Paldies, ka atbildat!
Zobārste Māra Valdmane    12.12.2017
Labdien! Mazie rakari ir traki kustīgi tajā vecumā, līdz ar to mēdz tā gadīties. Protams, par lūzuma lielumu es nemāku spriest, ...
Lasīt vairāk »

anita    08.12.2017
labdien man vajag izraut gandriz visus zobus un ielikt implotantus cik man tas varetu maksat un vai ir iespeja kredita paldies aukseja zokli man ie tikai divi prieksejie zobi kuri jaizrauj un parejas ir saknes un ir ari tuksas vietasa kur jau sen ir rauti zobi vai ari tur ir iespeja ielikt implotantus Paldies
Zobārste Māra Valdmane    12.12.2017
Labdien, Anita. Ir dažādas ārstēšanas iespējas pie pilnīga zobu trūkuma. Viss, protams, atkarīgs no kaula daudzuma. ...
Lasīt vairāk »

Ieva    22.11.2017
Labdien, man ir 25 gadi un ir ļoti kritisks stāvoklis ar zobiņiem, bet man ir bail no jūsu profesijas speciālistiem. Ar prātu apzinos ka ir nepieciešama ārstniecība, bet tiklīdz sāku par to domāt kājas metas līkas. Jo bail no ārsta komentāriem un no sāpēm, pieredze nav tā labākā. Ko jūs labāk ieteiktu? Kā lai pārvar bailes.
Zobārste Māra Valdmane    12.12.2017
Sveika, Ieva! Atvainojiet par novēloto atbildi! Nu kā kājas? Jau saļima no šī epasta? :) Nekādā gadījumā vairs nav ...
Lasīt vairāk »

karina    14.11.2017
sveiki gribeju uzzinat vai ir iespeja salabot zobus,bet maksat pa dalam ta ka man pec otra berna ir loti sabojati zobi bet uzreiz par visu arstesanu nau iespejams samaksat.paldies.
Zobārste Māra Valdmane    12.12.2017
Labdien! Piedodiet par novēlotu atbildi! Mums ir brīnišķīgs partneris InBank, kas sniedz medicīnisko līzingu. Iespējas ir ...
Lasīt vairāk »

Iveta    05.11.2017
Labdien!Ja trūkst augžoklï 3.zobs vai ir iespējams noslīpēt 4.zobu un ielikt kronīšus uz 3. un 4.zoba,neaiztiekot 2.zobu?
Zobārste Māra Valdmane    06.11.2017
Labdien! Lai nebūtu jāslīpē blakus zobi, ir pieejami zobu implanti. Un īpaši jau jūsu gadījumā - trešais zobs tiek ...
Lasīt vairāk »

UZDOT JAUTĀJUMU