• Līga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists
  Līga Apine
  Līga Apine
  Galvenā zobārste, zobu protēzists

  Pieredzes un nopelniem bagāta

  Līga ir klīnikas galvenā ārste ar vairāk nekā 30 gadu darba pieredzi. Pēc Medicīnas akadēmijas absolvēšanas viņa specializējusies protezēšanas jomā un pieredzi guvusi Maskavas, Igaunijas, Vācijas un Itālijas klīnikās. Līga regulāri apmeklē kursus un seminārus profesionāļiem, lai sekotu līdzi jaunākajām zobu ārstēšanas tendencēm.

  Līga katram pacientam piedāvā ārstēšanas metodi atbilstoši tā iespējām un līdzekļiem, un nekad neatsaka padomu.

  Līgas vaļasprieki ir skriešana, distanču slēpošana un rokdarbi.

  “Lielāko gandarījumu sniedz pacienti, kas uz klīniku atnāk ar “bezcerīgu” skatījumu uz saviem zobiem, bet, neatlaidīgi strādājot, mēs kopīgi spējam “bezcerību” pārvērst lieliskā smaidā.”

 • Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists
  Māra Valdmane
  Māra Valdmane (Apine)
  Zobārste, zobu protēzists

  Enerģiskā superdaktere

  Māra ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti un specializējusies zobu protezēšanā. Pieredzi ieguvusi Amerikas, Taivānas, Korejas un Maskavas zobārstniecības klīnikās. Māra regulāri mācās un apmeklē profesionālos kursus, lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm.

  Māra ir klīnikas pozitīvais gariņš, kas uzlādē un saliedē kolektīvu.

  Ar lielu prieku Māra izbauda gan ceļojumus uz siltajām zemēm, gan arī slēpošanas piedzīvojumus. Mārai patīk gatavot un baudīt ēdienu.

  “Kopš brīža, kad izlēmu kļūt par zobārsti, sapņoju par savu klīniku. Klīnikas izveide kopā ar mammu ir bijis interesants, komplicēts un brīnišķīgs laiks. Ikreiz ienākot klīnikā, jūtos kā otrajās mājās. Mana darba panākumu atslēga slēpjas individuālajā pieejā, ko veltu katram pacientam. Lielākais gandarījums ir laimīgs pacients, kuram esmu palīdzējusi iegūt patiesu un skaistu smaidu.”

 • Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs
  Vitālijs Burnašovs
  Ķirurgs - Implantologs

  Vitālijs Burnašovs ir klīnikas ķirurgs, kurš specializējies implantu ievietošanā, sarežģītu ekstrakciju veikšanā, kā arī kaulu transplantāciju operācijās.

  Vitālijs regulāri apmeklē starptautiskas zobārstniecības konferences un seminārus pie pasaules klases speciālistiem, lai sniegtu saviem pacientiem mūsdienīgus un augstākās klases zobu ķirurģijas pakalpojumus.

 • Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste
  Ineta Zommere
  Zobārste, endodontiste

  Drošības sajūtas radītāja

  Ineta ir sertificēta zobārste kopš 2010. gada, studējusi RSU Stomatoloģijas fakultātē. Papildu pieredzi guvusi sertificētos kursos un semināros.

  Inetas stiprā puse ir endodontija. Viņai ir ļoti svarīgi, lai katrs pacients izprot ārstēšanas procesu un jūtas droši. Ineta ir smaidīga un atvērta gan lieliem, gan maziem pacientiem.

   Brīvajā laikā Ineta interesējas par astroloģiju un rokdarbiem.

   “Ļoti labi atceros brīdi, kad nolēmu mācīties par zobārsti. Mācījos 11. klasē, gaidīju autoostā autobusu un pēkšņi prātā iešāvās tāda doma. Mani tuvinieki bija ļoti pārsteigti par šādu ideju, jo apkārt neviens pat attālināti nebija saistīts ar medicīnu. Tomēr varu teikt, ka esmu īstajā vietā – strādāju profesijā, kas dod man piepildījumu, gandarījumu un lielu, lielu prieku par paveikto. “

 • Rūta Egļukalne
  Zobārste
  Rūta Egļukalne
  Zobārste

  Prieka gariņš

  Rūta ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums. Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska zobu ārstēšana un protezēšana. Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar mūsu jaunākajiem pacientiem. Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu. Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un baltu smaidu!

  Brīvajā laikā Rūta mīl aktīvu atpūtu. Kā savu lielāko aizraušanos sauc Itāliju, jo mīl tās laikapstākļus un gardi paēst.

  “Ik dienas izbaudu darbu ar pacientiem, jo labi paveikts darbs piepilda dienu ar gandarījumu. Veicu darbu tā, lai pēc 10 gadiem uz to varētu skatīties ar lepnumu.”

 • Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste
  Marina Titova
  Marina Titova
  Zobārste

  Pacietīgais bērnu draugs

  Marina ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus.

  Marina savu darbu veic ar augstāko precizitāti un atbildību, ir pacietīga un smaidīga, īpaši rūpējoties par gados jaunākajiem pacientiem.

   “Zobārstniecība mani interesēja jau bērnībā, kad pati tiku vesta pie jaukām, sirsnīgām un mīļām dakterēm. Arī es pret saviem pacientiem esmu mīļa un iejūtīga, lai viņi vienmēr justos komfortabli un droši. “

 • Gunita Priedīte
  Gunita Priedīte
  Higiēniste
  Gunita Priedīte
  Gunita Priedīte
  Higiēniste

  Zobiņu aprūpētāja

  Gunita jau vairāk nekā 10 gadus strādā par zobu higiēnisti. Izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobu higiēnistu skolā. Papildu zināšanas un pieredzi guvusi Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas pēcdiploma apmācību kursos.

  Gunita pedantiski un precīzi strādā ar katru pacientu, profesionāli veicot pilnu mutes dobuma higiēnu, kā arī instruē pacientus ikdienas mutes dobuma kopšanā.

   Gunita aizraujas ar jāšanas sportu un gūst prieku dārza darbos.

  “Gandarījumu sniedz pacienti, kas uzklausa padomus un ņem vērā ikdienas zobu kopšanas ieteikumus. Kad tiekamies atkārtoti, tie ir būtiski uzlabojuši mutes dobuma higiēnu, ir redzams progress.”

 • Maruta Rūsiņa
  Galvenā māsa
  Maruta Rūsiņa
  Galvenā māsa

  Gādīgais gariņš

  Maruta ir ieguvusi profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un praktizējusies veselības aprūpes jomā Latvijā, kā arī slimnīcā Portugālē. Viņa regulāri apmeklē specializētos kursus, lai jauniegūtās zināšanas varētu pielietot praksē klīnikā. Īpaši nopietni uztver sterilizācijas un dezinfekcijas normas.

  Marutas čaklās rokas un precizitāte palīdz arī administratīvajā darbā, viņa ar augstu atbildības sajūtu pievēršas katram pienākumam.

   Brīvo laiku Maruta pavada aktīvi – vasarā brauc ar velosipēdu, ziemā aizraujas ar kalnu slēpošanu.

 • Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents
  Ingrīda Meža
  Zobārsta asistents

  Gādīgās rokas

  Ingrīda pabeigusi Rīgas 1.medicīnas koledžu, kļūstot par zobārstniecības māsu. Veiklas rokas un atbildība pret darbu Ingrīdu padarījusi par neaizvietojamu palīgu klīnikas ikdienā. Atbildīgi izturās pret sterilitātes un dezinfekcijas prasībām.

  Ingrīdas hobijs ir rokdarbi un jaunu mākslas amatu apgūšana. Tāpat mīl gatavošanu, īpaši kūku cepšanu.

 • Inguna Sorokina
  Ingūna Sokirka
  Zobārsta asistente
  Inguna Sorokina
  Ingūna Sokirka
  Zobārsta asistente

  Mazo un lielo pacientu draugs

  Ingūna ir pabeigusi Rīgas 1. medicīnas koledžu un jau vairākus gadus strādā par zobārsta asistenti. Savu pieredzi un zināšanas papildina dažādos kursos un semināros. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, tāpēc savā darbā vienmēr ir smaidīga un atsaucīga.

   Ingūna interesējas par mākslu, mūziku un fotografēšanu.

 • Ance Rozenbauma
  Zobārsta asistente
  Ance Rozenbauma
  Zobārsta asistente

  Kārtības rūķis

  Ance savu ikdienu vienmēr saistījusi ar medicīnu. Jau pēc vidusskolas apguvusi medicīnas pamatus sabiedrības veselības jomā, tālāk veikusi darbus, kas saistīti ar klientu apkalpošanas un palīdzēšanas jomu, taču veiksmīgi atradusi savu aicinājumu būt par zobārsta palīgu.

  Jau pēc koledžas pabeigšanas Ance uzsāka praksi mūsu klīnikā un jau no pirmās dienas viņa ir iemīļota visā kolektīvā. Ne vien patiesais smaids, bet arī nenogurdināmās darba spējas patiesi ļāvušas viņai iejusties klīnikas darba gaitā.

  Ance ļoti mīl kārtību. Viņa uzskata, ka katrai lietai ir sava vieta, un ja vēl nav, tad tādu atradīs.

  Ance mīl ceļot, īpaši, ja to var darīt motocikla aizmugurē. Tāpat mīl pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni. Brīvos vakaros Ance aizraujas ar literatūru un mūziku.

 • Līga Pāsa
  Klīnikas administratore
  Līga Pāsa
  Klīnikas administratore

  Klīnikas eņģelis

  Līga ir klīnikas smaidīgais eņģelis. Administrācijas darbu veic ar augstāko atbildības sajūtu, iedziļinoties katrā detaļā. Viņa ieklausās katrā pacientā, lai veiksmīgi atrisinātu radušos situāciju. Sirsnīgums un laipnība ir Līgas spožākās īpašības, ko sajūt ikviens jau pirmajā brīdī.Ne vien pacientu, bet arī klīnikas kolektīva neatņemams palīgs.

 • Jānis Valdmanis
  Vadītājs
  Jānis Valdmanis
  Vadītājs